School for witchcraft & wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for witchcraft & wizard

School for witchcraft & wizard
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Самата зала

Go down 
+3
Емили Блек
Вивиан Денали
Моли Симс
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeПон Май 18, 2009 1:34 am

Това е самата зала.Обстановката беше доста пиятна и вътре изглеждаше така:
Самата зала Gallery_20489
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 10:16 pm

Вивиан влезе в залата. Уау, биваше си я. Не я беше виждала откакто построиха цялата сграда. Червеночерната рокля се спускаше изящно до петите й, а огнената й коса потрепваше леко, сякаш наистина гореше. Стъпваше бавно и грациозно към средата на залата. Още дори не беше звъннала на Сет да го пита дали ще дойде с нея. Той вероятно така и така щеше да дойде. Тази мисъл я накара да се усмихне леко. Червеникавите й очи едва се виждаха под маската. Изглеждаше така:
Самата зала 939584v

Чу стъпки зад себе си и се обърна леко и в същото време рязко. Видя, че откъм вратата на залата идва...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 10:22 pm

...Емили. Тя й помаха и отиде при нея.
- Здрасти! - Ем прегърна Вив. - Много красива рокля! А и си променила цвета на косата си! Подхожда на цвета на очите ти, които на свой ред подхождат на бледото ти лице. - изреди всичко бавно и с усмивка Емили. В залата се чуха нежни звуци на пиано. Блек почувства такава нежност и топлина единствено от музиката. Пианото бе любимият инструмент на Емили. Тя можеше да свири още от съвсем малка. Погледна отново Вивиан с блестящите изпод маската очи, пълни и със благодарност за организирането на бала.
Върнете се в началото Go down
Джейни^
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Джейни^


Брой мнения : 74
Join date : 12.06.2009
Age : 28

Данни на героя
Име на персонажа: Джейн Морисън
Раса: Анонимен върколак
Пост/курс: 5 курс

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 10:26 pm

Облечена с бялата си рокля, едва се познаваше, че съм аз. В залата бяха само Вивиан и Емили, разкошни както винаги. По лицето на Итън се четеше само една физиономия: "Уау!".
- Бива си ги нали?- попитах и го ръгнах с лакът в ребрата.
- Ахааа...
Засмях се весело и помахах на Вив.
- Хей, Вив! Емили, здравей! Как така сте сами?
Върнете се в началото Go down
http://www.ayleenschool.forumocean.com
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 10:32 pm

-Здрасти, Джейн! - помаха й Вив от мястото си някъде по средата на залата.-Как си?
-Мерси...-смути се леко Вив, когато отвърна на Ем, не беше свикнала да й се правят комплименти. Много хора я бяха смятали за красива, но никога не го бяха казвали на глас. -Ти също си избрала най - доброто...за себе си. На всеки му отиват различни неща. А за косата... аз мога да променям външния си вид.... харесва ли ти залата? - попита тя изведнъж, пак подхващайки стария си изнервящ навик да скача от тема на тема...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 10:35 pm

В този момент влезе Саманта в една красива небесно-синя рокличка. Имаше притеснено изражение. Усмихна се, но лицето й си остана такова.
- Емили, може ли за момент? - попита тя. Двете се отдалечиха от Вив, Джейни и момчето. - Би, Кейлъб не се чувства добре.
- Какво му е? - притесни се Блек
- Ами не знаем точно. Той мисли, че на сутринта ще е по-добре и това е може би заради храната която е ял днес. За всеки случай ще остана с него.
- И аз ще дойда...
- НЕ! Ти ще стоиш тук. Кай настоява да останеш тук и да се забавляваш! Както и аз! Нали не искаш той да дойде тук само заради теб, при все че го боли всичко?!
Емили се почувства леко виновна като си го представи. Примири се:
- Добре! Ще остана тук! Но ако му стане по-зле или нещо... каквото и да е, да ме извикаш веднага!
- Добре, обещавам! - обеща Саманта, прегърна Блеър и излезе от залата.
Блек се върна при останалите с усмивка на лице, само за да не ги занимава със собствените си проблеми.
- Залата ми харесва много! - отговори тя на въпроса на Вивиан, преди приятелката й да дойде
Върнете се в началото Go down
Джейни^
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Джейни^


Брой мнения : 74
Join date : 12.06.2009
Age : 28

Данни на героя
Име на персонажа: Джейн Морисън
Раса: Анонимен върколак
Пост/курс: 5 курс

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 10:45 pm

Итън седеше на тръни. Виждах, че не му харесва да е тук.
- Хей, добре ли си?- попитах го тихичко, но много добре знаех, че Емили и Вивиан ще ме чуят.
- Ъ, малко е странно. Аз съм единствения, който не е като теб.
- Ама...
Той се обърна и с плаха стъпка излезе. Започнах да треперя.
- Джейн!- предупреди ме Емили.
- Чакай!- пророних през зъби и се опитах да се успокоя.
- Джейн, подяволите, има други хора тук!- скара ми се Ем. Е, поне подейства. Трепренето намали, успокоих се до някаква степен и започнах да си мърморя.
- Не бил като мен ли? Ще види той...
Върнете се в началото Go down
http://www.ayleenschool.forumocean.com
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 10:49 pm

-Дори не е по май дизайн...-призна си Вииван.-Идеята да изглежда по този начин хрумна на един от архитектите докато аз си мислех как ще бъде вероятно, а накрая се оказа, че неговие идеи са по-добри от моите...-засмя се Виви, после попита:
-А ти откъде си? Имам предвид, от кой град...? - въпросът беше изненадващ, но от нея всичко межеше да се очаква....-Джей,Джей... успокой се, прекалено малко място има тук..-вметнах....

P.S.Мен ми казаха някъде след десет минути да ставам от компютъра, но ако искате може балът да си продължи и до утре вечерта, а според роуплея да си е още днес...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 10:50 pm

Джейкъб беше позакъснял за бала,но все пак дойде.Той се бе облякал с костюма на Орландо Блум.Щом влезе започна да се оглежда.Почти всички бяха вече тук.Джейкъб се приближи до един свободен стол,като започна да оглежда останалите.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 10:52 pm

Вив се обърна, когато видя, че някой влиза. Първо си помисли, че Итън се връща, но като се загледа видя, че фигурата беше по-висока.
-Здрасти, Джейк!-обади се тя и му помаха с ръка, макар че вероятността да я познае с тази маска, покриваща цялото й лице, беше доста малка...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 10:54 pm

Джейк първоначално не разбра кой му маха,но все пак отговори.После прочете мислите на момичето и разбра,че е Вив!
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 10:56 pm

От маската се видя само, че устните на Вивиан се извиха нагоре в тънка усмивка. Когато чу мислиет на Джейк, разбра, че е била права. Той не беше с маска, но костюмът му определено компенсираше липсата й...

P.S.Охх,мама определено отказва да ми съдейства. Сигурно ей сега ще ме погне да ставам.
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 11:09 pm

Джейни отиде в една посока. Вив - в друга. Емили остана сама. Отиде до тоалетната, за да се оправи. Чак сега забеляза, че е забравила да сложи пръстена си. Извади го и го постави на средния си пръст на дясната ръка, върху ръкавицата. Сложи си гланц, взе маската и излезе от помещението. В залата си взе чаша шампанско и седна на стол, пред най-близката маса. Стоеше със затворени очи и се наслаждаваше на великолепната музика.
Върнете се в началото Go down
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 12:35 am

Подобно на Пепеляшка влязох последна.Прожекторите осветиха тялото ми,туку-що слизащо по стълбите.Роклята ми беше разкошна.Стеляща се зад мен,перфектната й ръчна бродерия проблясваше в залата.Красивата тиара,стояща на главата ми беше от чисти диаманти.Лицето ми сега перектно се подчертаваше.Приличах дусущ на кукла.Дългите ми мигли се спускаха надолу,давайки илюзията,че съм със затворени очи,докато повдигайки роклята си бавно слизах по стъпалата.Къдиците ми бяха удължени една идея надолу и Пепеляшка или Рапунцел,нямаше голяма разлика.Слязох с грациозна походка,сякаш не докосвах земята.До мен се приближи...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 12:45 am

Джейк тъкмо отпиваше от чашата с виното си,когато видя Моли да слиза по стълбите.Той стана от стола и отиде към нея.
-Здравей!Изглеждаш..ослепително!-каза и той
Върнете се в началото Go down
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 12:52 am

-Ти също...-усмихнах се чаровно аз.Последния път,когато говорех с Джейк беше чисто и просто-трагедия и половина.Сега,обаче нямах такива намерения и се завъртях.Къдриците с мен,като се докоснаха до костюмът му.Внимателно огледах погледа му щом се обърнах обратно очи в очи с него.
-Имаш ли си дама,намерение да танцуваш с мен и още една чаша Шардоне?-засмях се аз
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 12:56 am

-Нямам си дама и с удоволствие бих пийнал Шардоне с теб,но дали танцът ще е уместен след последната ни ..ъъ.. среща!-отговори и Джейкъб
Върнете се в началото Go down
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 1:28 am

-Джейк,уверявам те,ще е направо неотложен.-засмях се отново и се приближихме до масите,налях си чаша вино и отпих от нея.Явното ми изражение не показваше никакви спомени от предишният ни разговор,не смятах и да показвам-просто се загледах в очите му,моите продължаваха да шарят ту във виното,ту в лицето му...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Джейни^
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Джейни^


Брой мнения : 74
Join date : 12.06.2009
Age : 28

Данни на героя
Име на персонажа: Джейн Морисън
Раса: Анонимен върколак
Пост/курс: 5 курс

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 1:36 am

Влетях в стаята плачейки. Аз съм чудовище, аз съм чудовище, защо аз? Роклята ми бе разкъсана по краищата, косата ми бе чорлава. Единствените ми мисли бяха "Емили, Вивиан, нещото...". Залитах, все едно бях изпила доста шампанско. Блъснах се в някой, но не видях в кой. Затърсих черно-червена рокля и червена коса. Но не успях да я намеря. Затърсих Емили. Мисля, че я видях някъде в края на залата, седнала на една маса. Запътих се натам и се спънах по пътя. Не виждах нищо от сълзите си и едва успях да стана. Когато наближих тя ме погледна с тревожен поглед. Срутих се на стола и захлипах. Току-там заменях хлипанията с името й. Усетих ръка върху рамото си...
Върнете се в началото Go down
http://www.ayleenschool.forumocean.com
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 1:40 am

Бях се обърнала,тъкмо чакаща отговора на Джейкъб,когато видях момиче,което плачеше,изглеждаше отчаяно и роклята му беше скъсана-плачеше.Усмихнах се леко,не исках да я плаша.
-Хей,добре ли си,мила,кой търсиш?-попитах тихо аз.Като заместник директорка,все пак имах грижата за учениците и никак не ми хареса някой от тях да плаче на един прекрасен бал.Всъщност не ми пукаше за бала,а за детето,което беше като в несвяст от тревога..
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Джейни^
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Джейни^


Брой мнения : 74
Join date : 12.06.2009
Age : 28

Данни на героя
Име на персонажа: Джейн Морисън
Раса: Анонимен върколак
Пост/курс: 5 курс

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 1:42 am

- Н-н-н-нее!- извих отчаяно и се срутих на стола.- Т-т-търся Вивиан Даркуиш. Т-т-трябва да я намеря.
Не знаех с кой говоря, но ми вдъхваше спокойствие.
Върнете се в началото Go down
http://www.ayleenschool.forumocean.com
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 1:45 am

-Спокойно,скъпа,всичко ще се нареди,каквото и да е станало.Виж,пийни чаша с вода и се успокой,наистина-няма причина да плачеш.Ще се постарая да я открия,аз съм Моли,просто Моли...Считай ме за заместничка на Вивиан...Тоест,фактически съм й заместничка.Няма значение,просто се успокой,наистина...-избърсах нежно сълзите капещи по лицето й и повдигнах леко брадичката й нагоре.-Слушай,всичко ще се оправи,седни,успокой се.Ще се опитам да видя къде е Вив,просто се успокой,чуваш ли?
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Джейни^
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Джейни^


Брой мнения : 74
Join date : 12.06.2009
Age : 28

Данни на героя
Име на персонажа: Джейн Морисън
Раса: Анонимен върколак
Пост/курс: 5 курс

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 1:50 am

- Д-д-добре!- извих отново и изтрих сълзите си. При спомена отново заплаках и подадох ръка.- А-аз съм Джейни. Б-б-благодаря ти, че щ-щ-ще потърсиш Вив.
Затворих признателно очи и май заспах.
Върнете се в началото Go down
http://www.ayleenschool.forumocean.com
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 1:54 am

Тя заспа от умора в ръцете ми.Естествено,не усещах никаква тежест.Вдигнах я с лекота и изомагьосах легло с магия.Сложих момичето там.За сега беше добре.Вникнах в главата на Вивиан,когато разбрах шокиращият факт къде е.Изтичах повдигайки роклята си,за да мога да стигна,колкото се може по-бързо...О,Боже!Защо в една нощ трябваше да стане всичко!?!
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Селена Гомез
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Селена Гомез


Брой мнения : 14
Join date : 25.05.2009

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 2:07 am

Селена влезе в залата.Тя блестеше от щастие.Влезе навътре и видя че доста хора са се събрали на едно място.
-Какво става?-Попита тя разтревожено...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Самата зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самата зала   Самата зала Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Самата зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Конферентната зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for witchcraft & wizard :: В замъка :: Балната зала-
Идете на: