School for witchcraft & wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for witchcraft & wizard

School for witchcraft & wizard
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Имението на Даркуиш

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Имението на Даркуиш Empty
ПисанеЗаглавие: Имението на Даркуиш   Имението на Даркуиш Icon_minitimeНед Мар 29, 2009 5:52 am

Вивиан живееше сам-сама в едно огромно имение. Беше богата, но самотна, и даваше всичките си пари само за да намери някой, с който да контактува...Имението отвън изглеждаше така:
Имението на Даркуиш Haunted_house

Стаята на момичето беше старинна, както и цялата мебелировка в имението, имаше легло по неизвестни прочини, при това двойно... но тя го понасяше и търпеше с удоволствие масивните мебели отпреди шест века. Стаята беше такава:
Имението на Даркуиш 11a57102e43cd511103594a2df28c178.image.350x262

Банята не беше от най-големите, и пак беше старомодна и мрачна... както всичко друго тук. Изглеждаше така:
Имението на Даркуиш Aquamass-bathtub-stone-one-21

Трапезарията, която се ползваше и като кухня, беше просто реквизит, защото Вив не можеше да яде човепка храна. И все пак, тя изглеждаше така:
Имението на Даркуиш Dining-room-oakfloor-htours0506-de

Имаше и дневна стая, която обаче не се използваше много, защото Вивиан отказваше да се задържи за повече от десет минути вкъщи. Дневната, холът, изглеждаше така:
Имението на Даркуиш 310-timberwilde-living

Градината беше големичка, но Виви не полагаше каквито и да било грижи за нея по незнайни причини, затова тя беше подивяла. Изглеждаше така:
Имението на Даркуиш Zx450gy250_717199


Последната промяна е направена от Вивиан Даркуиш на Нед Юли 05, 2009 10:39 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Имението на Даркуиш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Даркуиш   Имението на Даркуиш Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 2:30 am

Селена беше помолила другите две момичета да дойдат първо тук,защото много искаше да им покаже дома си.
-Е..-започна тя.-Доста скромно,но мисля,че и на двете ще ви е по вкуса,доколкото ви познавам...-подсмихна се тя.Огромния портал се отвори сам пред нея и ги пусна в една огромна обширна зала.
-Това е преддверието.-обяви Селс и гласът й отекна в затвореното помещение като в църква.-Добре дошли...-усмихна се тя...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Кимбърли Карлаил Кълън
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Кимбърли Карлаил Кълън


Брой мнения : 65
Join date : 07.05.2009
Местожителство : In your dark Mind

Имението на Даркуиш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Даркуиш   Имението на Даркуиш Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 1:58 pm

Кимбърли не беше виждала до сега по-хубав дом от този. Всичко беше прекрасно, точно по вкуса й. Тя се подсмихна..
-Благодаря, великолепен дом имаш.-каза с усмивка тя..
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Имението на Даркуиш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Даркуиш   Имението на Даркуиш Icon_minitimeЧет Май 21, 2009 8:57 pm

Роуз както винаги огледа лукаво.
- Тъмно, мрачно, високо ехо....Прекрасен дом. Не че не съм идвала много пъти тук - засмя се тя. - На фона на твоя дом, моя ще ви се стори много светъл. Пък и е на брега на океана. Но аз обичам и светлината - подсмихна се Роуз и като заподскача весело из стаята, все едно танцуваше във въздуха...
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Имението на Даркуиш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Даркуиш   Имението на Даркуиш Icon_minitimeПет Май 22, 2009 4:16 am

-Радвам се че ви харесва.-рече Селена.-Изберети си стаи,Ким,ако искаш отиди в онази на тринайстия етаж,ако не те е страх де.Едва ли си суеверна....Роуз,ти можеш да отидеш в стаята до нейната,и ти не си суеверна,така че няма да ти е проблем...Аз също съм там,но през две стаи от вашите.Трапезарията е на приземния етаж,баня има към всяка стая....ще ме извините,ако е малко като в осемнайсти век,но все пак тогава съм родена,не ме винете...-тя направи извинителна гримаса....
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Имението на Даркуиш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Даркуиш   Имението на Даркуиш Icon_minitimeПет Май 22, 2009 8:01 pm

- Тринадесет е любимото ми число! - Роуз се усмихна. Изведнъж се чу силен шум. Роуз сътвори пламъче и щом погледна в него, очите й се насълзиха. Тя се свлече на пода и заплака....
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Имението на Даркуиш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Даркуиш   Имението на Даркуиш Icon_minitimeПет Май 22, 2009 10:22 pm

Роуз,какво има?!-озадачи се Селена,седна до нея на пода и я разтърси относително силно с ръце.-Роуз,сериозно,какво има...?-притесни се тя,черната й коса се спусна по раменете на другото момиче....
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Кимбърли Карлаил Кълън
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Кимбърли Карлаил Кълън


Брой мнения : 65
Join date : 07.05.2009
Местожителство : In your dark Mind

Имението на Даркуиш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Даркуиш   Имението на Даркуиш Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 7:12 pm

Кимбърли също се притесни за момичето. Коленичи до нея и сложи ръка на рамото й.
-Какво има Роуз?-попита я тъжно тя..
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Имението на Даркуиш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Даркуиш   Имението на Даркуиш Icon_minitimeВто Май 26, 2009 9:19 pm

Роуз погледна към двете момичета. Засрами се, че е заплакала. Досега никога не го бе правила. Тя стана, трепереща. Седна на един от столовете и погледна пода.
- Просто минало.... - Роуз знаеше, че Селена е горе-долу запозната с миналото й. Момичето я погледна. Защо ли се случваше все на нея гадното....
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Имението на Даркуиш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Даркуиш   Имението на Даркуиш Icon_minitimeСря Май 27, 2009 12:17 am

Селена кимна леко с глава,после реши да смени темата,защото чуваше тревожните й мисли.
-Ъъъ,искаш ли да ти покажа стаята тии...?-попита тя в опит да разсее атмосферата..
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Имението на Даркуиш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Даркуиш   Имението на Даркуиш Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 2:58 am

Роуз се изправи на крака и се усмихна.
- Животът продължава! Някой да е жаден за купон? Освен мен разбира се... - засмя се Роуз с топлия си глас и погледна двете момичета лукаво.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Имението на Даркуиш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Даркуиш   Имението на Даркуиш Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 3:11 am

Селена се усмихна и изведнъж се сети нещо.
-Ела,нали знаеш храма на Луната...ела,невероятно е,там сега има само вълци...-предложи тя щастливо,че и Роуз ще дойде...вероятно...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Имението на Даркуиш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Даркуиш   Имението на Даркуиш Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 5:47 pm

Роуз завъртя очи лукаво.
- Щом става въпрос за храма на Луната, няма две мнения! - зарадва се тя. След това погледна към Ким и в мислите си попита: "Ами тя?". Знаеше, че Сел ще я разбере.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Имението на Даркуиш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Даркуиш   Имението на Даркуиш Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 8:53 pm

''Тя вече знае и дойде..''-помисли си Селена и погледна и двете момичета.
-Хайда да тръгваме ако искате,че вече е късно!-каза тя малко по-весело и ги поведе извън замъка със себе си....
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Имението на Даркуиш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Даркуиш   Имението на Даркуиш Icon_minitimeНед Юли 05, 2009 10:35 pm

Връхлетях тук като фурия. Застанах пред огледалото в стаята си и започнах да се оправям. Косата ми изглеждаше така за секунди:
Имението на Даркуиш Home-perm-blonde-curls-2.s600x600
После се заех с дрехите. Всичко исках да е червено, заради очите и заради рубинения пръстен, подарък от много скъп човек, който още носех и нямаше да сваля никога. Та... роклята:
Имението на Даркуиш Feidi+Weisel+sweetheart+neckline+red+dress+at+Bergdorf+Goodman
Обувките:
Имението на Даркуиш Red_evening_shoes
Обиците:
Имението на Даркуиш Ruby%20earrings
Прословутия пръстен:
Имението на Даркуиш Ruby-ring
Чантата:
Имението на Даркуиш Lexus_Sonia_red_large
Обиците:
Имението на Даркуиш Ruby%20earrings
Гривната:
Имението на Даркуиш Chunky_bracelet_red_bead
Колието:
Имението на Даркуиш Redrubynecklace
Побързах да навлека всичко това, което беше проснато на огромната спалня в стаята ми и побързах да се измъкна от къщата... качих се на черното порше и изчезнах сред облак прах към Амон...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Sponsored content





Имението на Даркуиш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Даркуиш   Имението на Даркуиш Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Даркуиш
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Имението на сем.Кълън
» Имението на Вайл
» Замъкът на Даркуиш
» Tрезор №11 на Вивиан Даркуиш

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for witchcraft & wizard :: Извън училището :: Родния град-
Идете на: