School for witchcraft & wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for witchcraft & wizard

School for witchcraft & wizard
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 За втори курс

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

За втори курс Empty
ПисанеЗаглавие: За втори курс   За втори курс Icon_minitimeНед Мар 29, 2009 4:16 am

За да се запишете,напишете:
Име:
Години:(12)
История:
Характер:
Външен вид:
Снимка:
Сила:
~Телекинеза
~Телепатия
~Метаморфаг
~Зоопатия
~Пирокинеза
Домашен любимец:
Доп.Информация:
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
elito2
Ученик от втори курс
Ученик от втори курс



Брой мнения : 1
Join date : 19.06.2009
Age : 28

За втори курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За втори курс   За втори курс Icon_minitimeПет Юни 19, 2009 5:41 pm

Име: Кейт Муун
Години: 13
История: От малка знам че имам сила. Никой не знаеше за нея освен мен. Пазих я в тайна. Живея в знатен род. Изпратиха ми писмо- покана да доида да уча тук.
Характер: Мила, любознателна, не много щедра.
Външен вид: Руса коса, сини очи.
Снимка:За втори курс Stdh9euns
Сила:Телепатия
Домашен любимец: Куче, родвайлер
Доп.Информация: Моя талисман е кучето ми.
Върнете се в началото Go down
http://hlapeta.bg
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

За втори курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За втори курс   За втори курс Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 5:20 am

Одобрена!!!!
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Клеър Бенет

Клеър Бенет


Брой мнения : 2
Join date : 06.07.2009
Age : 31
Местожителство : Някъде в нищото

За втори курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За втори курс   За втори курс Icon_minitimeПон Юли 06, 2009 4:55 pm

За втори курс Hayden-panettiere-prom-1ss

Име: Клеър Сандра Бенет
Години: Дванадесет
История: Родена е във малък мрачен град на име Форкс, семейството й са магьосници от богат род. Майка й Сандра държи верига магазина за маркови стоки, тя самата е дизайнерка на дрехите, а баща й Ноа работи в организация за защита на хора със сили. Има по-малък брат на име Лайл, с него се разбират що годе добре, но си имат и малките караници както при всички братя и сестри. Клеър учи до пети клас в училището в града, където една от популярните. Главна мажоретка, на малкия отбор и почти винаги е била център на внимание, но всичко това на нея не и харесва и решава, че трябва да поеме по нов път и да развива дарбата си. Тя мрази повърхнстните хлапачки, за каквато всъщност са я мислели, но при нея това е било само маска.
Още на 5 години приявява признаците си на силата телекинеза, като несъзнателно започва да мести предмети, когато е ядосана или раздразнена, също и когато е прекалено щастлива.
Когато хората видят Клеър първата им реакция е, че тя е около 14-15 годишно момиче, но всъщност просто изглежда като по-голяма.
Макар и само на 12, Клеър е силно влюбчива личност.
Характер: Клеър е интересен човек с променлив характер. Обикновено е мила, добра, отзивчива и готова да ти помогне, да ти даде съвет, много е дружелюбна и не дели хората. Но понякога този облик бива заместван от длаеч не толкова приятна личност. Може да стане лоша, дори злобна и
отмъстителна, мрази лъжите, предателството и лицемерието, ако навредиш на нейн близък дори и на край света няма да можеш да се скриеш от нея. Тя уважава приятелите си и познатите и когато им каза истината в очите не цели да обиди някой, просто е честен човек. Не допуска много хора в обкръжението си, има малко приятели, но им е вярна, както и те на нея. Преценява добре хората и така разбира на кой може да се доври напълно и на кой не. Страни от проблемите макар те да я следват плътно. Понякога страда от голям лош късмет, влюбва се бързо и това и носи голяма болка когато някой и разбие сърцето. Клеър е личност на, която може да се разчита, да и се има пълно доворие. Когато обещае нещо, независимо какво ще и коства, тя ще изпълни
обещанието си. Купонджийка си е по природа, луда на тема обзавеждане и мода. Обича големите и пищни празненства и балове.

Външен вид: Типичната красавица, всъщност
не толкова типична. Порцеланова кожа, бяла като мляко. Плътни алени
устни, красива усмивка и идеално бели зъби. Очите и наподобяват
стъкло и са доста страшни, нетипични за човек, леко
зеленикави. Клеър е висока, а фигурата и е изваяна като на гръцка богиня.
Косата и е русо кестенява. Недостатък при нея е, че
когато е притеснена или засрамена се изчервява.

Снимка: №1 №2 №3 №4 №5 №6 №7
Сила: Телекинеза
Домашен любимец: Персийски котарак - кремав на 3 години.
Любими неща: Природата, разходките по плажа, романтични вечери.
Мании: Дрехи и балове.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

За втори курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За втори курс   За втори курс Icon_minitimeПон Юли 06, 2009 7:49 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Sponsored content





За втори курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За втори курс   За втори курс Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За втори курс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Масата на втори курс
» За пети курс
» Уроци за 5-ти курс
» Уроци на 6 курс
» Уроци на 5 курс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for witchcraft & wizard :: Началото :: Героите-
Идете на: