School for witchcraft & wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for witchcraft & wizard

School for witchcraft & wizard
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коридорите

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Коридорите   Коридорите Icon_minitimeПон Апр 27, 2009 4:06 am

Тук са заплетените коридори на Амон.Всеки бързаше за някъде.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 1:02 am

Моли вървеше тихо и грациозно по коридора.Косите й се мяткаха игриво зад нея.Устните й блещукаха от червилото й,под светлината на факлите наредени по стената.Тъй като не гледаше,къде стъпва се блъсна в.....
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 1:09 am

..се блъсна в Джейкъб.Той повдигна глава и видя,че срещу него стои Моли
-Оо,Моли!Извинявай,не те видях!-каза той като се наведе и започна да събира изпопадалите неща
-Няма нищо,Джейк!Не се притеснявай!-отвърна момичето
Върнете се в началото Go down
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 1:11 am

-Накъде си се забързал?-попита мило жената и пое нещата си от Джейк.Започнаха да вървят,а той й отговори....
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 1:20 am

-Просто се разхождах в училището!-отговори Джейкъб
-А ти накъде си се забързала?-продължи той
Върнете се в началото Go down
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 1:26 am

-Аз винаги бъзам за някъде,но днес бях тръгнала към вкъщи,искаш ли да изпием по едно кафе?-попита леко задъхано тя.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 2:02 am

-Да,ще ми бъде много приятно!-отговори Джейкъб
-Ами хайде да вървим!-предложи Моли
И двамата професори тръгнаха към дома на Моли.
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите Icon_minitimeНед Май 31, 2009 2:20 am

- Къде ли може да е?! - попита Сам
- Честно - не знам. Той може да бъде навсякъде! - отговори също чудейки се Лия. В главата на Сам влезе нещо. Не беше видение, по-скоро идея.
- Защо си така... срамежлива? Не говориш много, а когато го направиш сякаш ти е трудно?!
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите Icon_minitimeНед Май 31, 2009 3:07 pm

-Ами заради миналото си.-подхвана Лия.-Родена съм в Дъблин.Там няколко години живях сама и когато се случи първата ми трансформация си мислех,че съм луда.После открих един като мен,но после разбрах,че само ме е използвал,за да извлече информация за себе си.После открих Селена и Сет.Тя ми разказа историята си против волята си,нали се сещаш как,и оттогава много трудно се доверявам на когото и да било.Следвам я,защото ми е сестра и защото тя има много добра представа за хората като цяло и не се оставя да я мамят.Чувала ли си исторята й,на Сел имам предвид?-попита Лия....
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите Icon_minitimeНед Май 31, 2009 3:36 pm

- Мисля, че не! Би ли ми я разказала, стига Селен да не се сърди. Познаваш я по-добре и ако има вероятност да се разсърди по-добре не ми я казвай!
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите Icon_minitimeНед Май 31, 2009 4:10 pm

-Няма да се разсърди,но моля те само за едно-не си прави грешни изводи за нея след чутото.-помоли Лия и започна.-Не бях там,това е било години преди да се срещнем.Ходела сама,била скитник,никъде не се задържала.Веднъж попаднала на върколак и вампир,които според нея щели да се сбият.Отишла да види какво става.Двамата се скарали още повече заради нея,смятали,че има големи заложби.Момчето-вълк казал,че кръвопиецът не може да я промени,защото тя вече не е човек,но пиявицата решила да си опита късмета и я ухапал.Тогава животът й заприличал на сбъднат кошмар.Отвращавала се от себе си,мразела се,задето изпитва жажда и същевременно е и вълк.Смятала се за изрод.Тогава намерила Сет.Той й помогнал да овладее вампирското в себе си,тя предизвикала древен катаклизъм в храма,където бяхме сега и загубила една малка частица от душата си...-завърши момичето...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите Icon_minitimeНед Май 31, 2009 8:01 pm

Когато Лия свърши и двете със Сам бяха с насълзени очи. Няколко капки се търколиха по бузите на Саманта, защото вече не можеше да вижда.
- Боже! Не предполагах, че Сел е полу-вампир, полу-върколак! Няма ли някакъв начин... не може ли да се направи нещо, за да не бъде и двете, а само вълк? Предполагам,ч е това иска тя. А и да се върне частицата душата й!
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите Icon_minitimeНед Май 31, 2009 8:11 pm

-Ами тя точно затова се е отказала от тази част от душата си.Сега е само вълк.Но остави част от себе си преди години там,в храма на Луната.Беше млада,на петнайсет години,когато дядо й почина и тя остана съвсем сама.Родителите й отдавна си бяха тръгнали,но тя се бореше.Не знаеше какво става с нея и защо е такова странно...не знам как да го опиша.После дойде тук и премахна онази част от себе си,която жадуваше за кръв,с една голяма цена-част от собствената й душа.Но Селена беше отвратена от себе си и прие цената.Оттогава не понася вампири,усещам колко й е мъчително да се сдържа около тях.Иска да разкъсва,да убива...затова се сближи с Моли-опита се да превъзмогне омразата си,но виждам как продължава да се тормози всяка една секунда,за да превъзмогне предрасъдаците си...много й е трудно...преди няколко седмици направи нещо,което отдавна не се беше случвало-трансформира се от гняв.Беше готова да я убие,но после си спомни защо е тук и овладя инстинктите си...-доразказа Лия историята и сама се зачуди дали наистина е толкова болезнено,колкото се чувстваше в мислите на Сел....
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите Icon_minitimeНед Май 31, 2009 9:15 pm

През цялото време се стичаха по бузите на Денвърс сълзи. Бяха горещи, пареха. След разкара Сам се огледа. Едвам сега разбра, че двете с Лия бяха седнали на пода. Избърса сълзите си и се изправи.
- Май бяхме тръгнали за някъде.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 1:32 am

-О,вярно!-внезапно се съвзе Лия и се изправи.-Хей,имам идея!Мисля,че ще го намерим в стаята му,нали знаеш,горе,където са стаите на всички учители.Той още не ни познава,но предполагам познава Сел и Ем!-сети се тя....
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Sponsored content





Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коридорите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for witchcraft & wizard :: В замъка :: Коридорите-
Идете на: