School for witchcraft & wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for witchcraft & wizard

School for witchcraft & wizard
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Езерото

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото   Езерото Icon_minitimeНед Мар 29, 2009 4:32 am

Езерото,криещо милиони загадки,бе обект на изучаване от векове,но учениците го намираха като място за развлечение...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 11:49 pm

Нямам си ни най-малка идея как докретахме дотук.Сигурно бяхме тъжна гледка-аз,рошава,с разкъсана в крайщата рокля,бухнала огнена коса и светещи в нощта червеникави очи.Меган,цялата мръсна в кал и незнайно още какви гадости,но с бална рокля до земята за компенсация,и държаща едно нещастно опаснослабо тригодишно дете.Да го държи-че тя едва го придържаше в ръцете си.И накрая Алексия,майка ми,която оглеждаше всичко в захлас-за двайсет и четири века тъмнината и пъкълът й бяха писнали до мозъка на костите.Чух Мег да ругае тихо.После прошепна:
-О не,не,не,не,не,само това не...
Обърнах се натам,накъдето гледаше тя,и видях,че към нас се приближава висока тъмна фигура...оказа се...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeСря Юни 24, 2009 3:02 am

Изваяно тяло,сини загадъчни очи се откроиха в мрака с ужасено изражение,пред очите ми се разкри ужасна гледка,3 жени в окаяно състояние и едно момченце на около 3 годинки,ужасно слабичко.
-Вивиан,какво подяволите става?-погледнах аз с ужасеното си изражение и вдигнах краищата на роклята си,за да стигна мигновенно до Меган и детето й.
-Дайте на мен...-тихо взех момчето в ръце,оправяйки косичката му с успокояващ кадифен тон-Спокойно,миличко...аз съм приятелка...-измънках аз на него и то се сгуши в косите ми.

Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeСря Юни 24, 2009 3:09 am

-Ами...това е сестра ми Меган,както наскоро разбрах,преди си мислех,че ми е братовчетка,това е синът й Артур,а това-посочих младата богиня-е маййа ми Алексия...-видях как Меган се напряга до мен,когато Моли взе детето,и й направих знак,показващ ''няма от какво да се притесняваш'' .Тя сякаш леко се отпусна или поне си пое дъх.-Както казах....двете имаме общ баща,но нейната майка е Смъртта,а моята е богиня...дяволът не си поплюва с жените,така че нямам един и двама полубратя и сестри.Мег щеше да се жени,но..ъъ...татко я отмъкна от вкъщи един ден преди сватбата..та тва е.-казах набързо заплетената история...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeСря Юни 24, 2009 3:13 am

-О,Вивиан...вашите семейни взаимоотношения са брутални,даже нашите не са толкова ужасни!!-възмутих се аз и с едната ръка придържах детето, с другата-роклята си.
-Е,ако искате,да не седим тук като колове,а да се приберем в училището,където в момента има бал,но ние ще се качим в стаята,за да може детето да си почине,пък вие сте лесни-ще си вземете душ и всичко останало,но наистина,прекалено е мъничък,за да издържа на такъв стрес,ще го подлудите от малък!-избълвах набързо аз,а изражението ми беше по-хубаво от на кукла.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitimeСря Юни 24, 2009 2:41 pm

-Спокойно,когато баща ти е Дявола,майка ти е Смъртта,а чичо ти е ангел и го разбираш на две годинки,в един момент свикваш на всичко.-каза Меган леко отегчено.-Вече знам от личен опит.Вив,би ли ни завела до стаята си?-попита.Имаше същия гаден навик като мен да си скача от тема на тема.
-Разбира се.-казах и я дръпнах леко за едната ръка към замъка.
-Вече бих могла да си взема Артур...досега бях в шок,но вече се оправих...-опита се да каже Мег,но я прекъснах с настойчиво многозначително изражение.
-Уморена си,Мег,не можеш сега да носиш и него,тежък е!-порицах я и тръгнахме към стаята ми,като надзиравах Меган да не хвърля кръвнишки погледи на Моли...ох,вече ми писна от постоянни вражди...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Sponsored content





Езерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото   Езерото Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Езерото край гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for witchcraft & wizard :: В близост до Амон :: Двора-
Идете на: