School for witchcraft & wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for witchcraft & wizard

School for witchcraft & wizard
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Градината

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeПон Май 25, 2009 5:03 pm

-Не разбирам.Аз реших.Но моля те..-вметна Селена неохотно.-Кажи ми дали ще умре?Тя иска от мен да я убия...а аз не мога..виждаш ли това?Тя ще умре ли,и ако да,кой ще я убие?-Сел я затрупа с нетърпеливи объркани и напрегнати въпроси...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeПон Май 25, 2009 5:48 pm

- Не мога да ти кажа. Тя иска да умре, но не знае как. Ако някой планира да я убие мога да ти кажа, но не и когато сама иска да умре, но не знае как. Тя иска ти да я убиеш, защото ако им битка не само тя ще умре! - Саманта бе под напрежение за почна да говори по-високо.
- Кой друг ще умре?
- Не знам!!! Някой близък, но не знам твой или мой!
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 1:05 am

Селена се обърка от тези думи.
-О.Аз.Не.Разбирам.-промълви накъсано тя.-Значи ще има битка,със сигурност ли?!Няма начин да ги спра,Моли и Емили имам предвид?Няма ли начин...не може ли...да има мир?-попита тя с надежда...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 2:28 am

- Не! Не е сигурно дали ще има битка. Всичко зависи от Моли. Ако тя реши така. Не знам какво можеш да направиш!
Сам беше объркана и разтревожена.
- Не знам какво можем да направим! - каза тя, докато издишваше и сложи ръка на челото си.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 3:10 am

-Добре..-Селена внимателно формулира въпроса си.-Ами ако...ако Моли се съгласи иии аз предложа мир на Ем,тя ще се съгласи ли?!-попита момичето,внезапно обзета от последната си отчаяна надежда...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 3:40 am

- Не мога да видя това, но съм сигурна, че Емили не иска неприятности. Бих заложила живота си, че на Ем ще й е по-добре без битки... - Сам се втренчи в нищото - Но Моли иска битка! Ако можеш да го предотвратиш по някакъв начин, направи го. Някой ще пострада сериозно!
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 4:19 am

-Опитах се да накарам Моли да спрес желанието за битка,утре ще видя дали ще успея,сега е три през нощта,тя сигурно спи...-Селена си погледна часовника.-Ще говоря с нея утре...не искам никой да пострада,особено пък те двете,или ти,или....който и да е,не искам да страдаме заради проклетата вражда на проклетите раси...-наблизо една ваза,оставена за красота,се взриви с оглушителен пукот...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 4:48 am

- Сам, Селена, няма ли да дойдете? - Емили ги бе повикала от другия край на градината.
- Успокой се, Селс! Утрото е по-мъдро от вечерта! Ще видим какво ще стане утре!
Двете вълчици се върнаха при останалите
Емили стоеше в скута на Кай, който я бе прегърнал.
- Изморена съм - каза тя. - Имам нужда от сън.
- Всички имаме нужда от сън! - поправи я Саманта. Зачакаха решението на Селс и другите.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeСря Май 27, 2009 12:03 am

-Вярно е..-промърмори Селена.Ако искате,може да си лягаме,там-тя посочи помещението вътре-има място,легла и прочие,другия вариянт е да се върнем по стаите си в Амон...-от тона й си пролича,че първата идея определено й допадаше повече...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeСря Май 27, 2009 12:21 am

- Ще стигнем ли до Амон? - зададе риторичен въпрос Емили. - Честно казано - ще заспя много преди Амон.
- И аз мисля така. Тук е по-добре. - потвърди Кай.
- Какво ще кажете? - Емили погледна към Сет и Лия.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeСря Май 27, 2009 12:23 am

-Аз съм съгласна да останем тук,ноо както вие решите...-Лия каза тихо,както винаги склонна да отстъпи решенията си на друг.
-Аз казвам да останем тук!-рече Сет малко по-уверено от нея.
-Ами значи да оставаме тук.-констатира Селена и ги поведе към храма...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitimeПет Юли 17, 2009 12:11 am

Мрак.. четири жени в черни качулати наметала... тъмната градина... лунна светлина... и звънкият смях и закачките на вещиците върколаци, които се настаниха по камъните на земята. За първи път водех сестрите си тук. Не вярвах, че мястото ще им хареса... но се оказа идеално. Ирина ме е хокала преди около час, защото ''всеки ден съм доверявала тайната си на непознати изчадия от какви ли не раси и всичко това не можело да продължава така''. Когато ми беше писнало да я слушам, реших да я доведа тук(заедно с Таня и Меган разбира се, имах чувството, че Ирина и Мег са точно толкова близки, колкото аз и Таня). Цветята ме омайваха и сякаш наистина успокояваха всички. Мег беше оставила Артур горе, за да дойдем тук на спокойствие.
- Какво мислите? - попитах, облегната на стената на Храма.
- Чудесно еее... - каза Таня, както винаги съгласна с мен. Другие ме отговориха, но предполагах реакцията им. Чух шум. Не ги повиках, защото щяха да вдигнат врява да бога. Тръгнах сама, плъзгайки се като змия през градината... на вратите на древната зграда видях...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Sponsored content





Градината - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Градината
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for witchcraft & wizard :: В близост до Амон :: Храмът на Луната-
Идете на: