School for witchcraft & wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for witchcraft & wizard

School for witchcraft & wizard
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Гората

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Гората   Гората Icon_minitimeНед Мар 29, 2009 4:33 am

Място,забранено за всички ученици...но обикновено никой не се съобразява с това незначително правило.Гората навява страх от киломерти и лъха на опасност,но за по-безстрашните това е просто част от приключението.
Гората Dark%20forest
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 2:13 am

Първи мирис - дом...
Втори мирис - свобода...
Третия път когато Емили си пое въздух вече усещаше аромата на дивата природа. От толкова много време не бе из гори, че вече забрави какво е чувството. Още в началото а гората. Емили се засили и се трансформира за части от секундата. Ако някой я гледаше и в това време премигнеше нямаше да може да каже, че вълкът на нейното място е Емили.

~~~

Тича около двадесет километра. И бе минала една част от гората. Тя се простираше на огромна площ.
По едно време се почувства гладна. Спря се изведнъж, все едно се блъсна в нещо. След това прие човешката си форма. Обърна се и започна да върви бавно, грациозно из гората, в обратна посока - посоката противоположна на дома...
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 10:05 pm

Джейкъб беше нов в училището и беше излязал на разходка.Той се разхождаше в гората и оглеждаше прекрасната гледка.Изведнъж погледът му се спря върху едно красиво момиче.Блек отиде при нея и каза:
-Здрасти,аз съм Джейкъб Блек!
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 10:18 pm

Емили присви леко очи и се усмихна.
- Емили Блек. - здрависа се жената.
От доста време не бе водила разговор с някого, освен с директорката на Амон при подаването на молбата й за учител по Астрономия. Пое си отново въздух. Дробовете й се напълниха с наслада.
- Към замъка ли отиваш? - попита я Джейкъб
- Ами, всъщност да. - усмихна се Емили - А ти?
- Мислех да разгледам гората. - усмихна се на свой ред момчето
- Невероятна е, нали?
Емили огледа бавно гората. Вдигна погледи към чуруликащите птички и леките слънчеви лъчи, едва намерили път до земята.
- Искаш ли да остана с теб? - попита Емили


Последната промяна е направена от Емили Блек на Пон Апр 27, 2009 12:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 10:27 pm

-Да.няма да откажа компания-отговори Джейк
Двамата продължиха да се разхождат и да се наслаждават на прекрасната гора.
-Ти си нов,нали?-попита Емили
-Да,всъщност току що пристигнах-отвърна Блек
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 11:46 pm

- И аз съм нова тук. Не бях срещала някого друг, освен директорката първия ден т.е. вчера. Ти кога пристигна? - Емили говореше бавно.
Някак неусетно слънчевите лъчи не достигаха до двамата нови преподаватели. Някак неусетно слънцето сякаш залязваше.
- Днес.
- Моля?
Емили се бе унесла да търси с поглед лъчите на залязващото слънце.
- Пристигнах днес. - усмихна се Джейкъб
- О! Съжалявам!
- Няма нищо.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 11:57 pm

-И на мен ми се случва понякога да се отнасям нанякъде!-отговори Джейк
След известно време Джейкъб каза:
-Искаш ли да поседнем там и да погледаме залеза?-като посочи с ръка една полянка
-Да,страхотна идея!-съгласи се Емили и двамата седнаха като продължиха да си говорят
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeПон Апр 27, 2009 12:16 am

- Обиколих част от гората, но така и не видях нито една полянка.
Емили се засмя. Но след последвалия въпрос, усмивката й веднага изчезна:
-От къде ти е този белег?
- От малка. - Сведената глава на момичето се вдигна и за да смени темата тя съобщи:
- Слънцето почти залезе вече - като усмивката отново изплува на лицето й
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeПон Апр 27, 2009 12:21 am

Джейкъб разбра,че темата не и е особено приятна и реши да не я засяга повече.
-Да,много е красиво!-каза Блек и погледна към Слънцето
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeПон Апр 27, 2009 12:36 am

Бавно слънцето се скри зад хоризонта, като правеше сенките на дърветата да изглеждат зловещи. Земята започна да изстива. В този момент се чу гръмотевица. От нищото на небето се бяха появили облаци. Заплашваха да завали пороен дъжд. Емили се усмихна.
- Какво ще правим сега? - попита тя, все още с усмивка на лице.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeПон Апр 27, 2009 12:43 am

-Май е по-добре да се връщаме вътре-отговори Джейкъб
И в този момент заваля проливен дъжд.Младите учители хукнаха към сградата,но бяха много далеч.Изведнъж двамата започнаха да се смеят.
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeПон Апр 27, 2009 12:47 am

- Отказвам се! Никога няма да стигнем навреме! - преподавателката се смееше, сякаш някой бе казал нещо смешно, а всъщност двамата с Джейкъб просто тичаха. Седна на земята по турски и погледна високото момче. Очакваше неговото мнение по въпроса.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeПон Апр 27, 2009 12:52 am

-Хей защо спря!Хайде!-каза Джейк като и подаде ръка за да стане
Двамата продължиха да тичат и най-после стигнаха.Влязоха набързо вътре и затвориха вратата като започнаха отново да се смеят.
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeВто Апр 28, 2009 6:31 pm

Когато се събуди Емили бе в гората, на онази полянка, която бяха намерили с Джейк предния ден. Бе прекарала нощта там. Лъчите на слънцето гъделичкаха лицето й. Усети, че нещо топло пада по бузата й. Бе сълза. Незнайно защо, още една се търколи от другата й страна. Емили не помнеше какво бе сънувала и до каква степен това би я накарало да плаче насън. Изправи се бавно до седнало положение. Искаше да остане така целия ден.
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeВто Апр 28, 2009 7:37 pm

Когато започна да се унася, чу позната мелодия зад гърба си. Някой свиреше с уста любимата й песен. На лицето й моментално се появи огромна усмивка и тя подскочи. Обърна се и направо скочи в мъжа пред нея.
- Кейлъб, толкова се радвам да те видя! Как си?
- Аз съм добре. Ти обаче явно не си.
Емили слезе от момчето и се обърна към приятелката си.
- Сам! Огряваш деня ми! - засмя се Емили
- Слънцето е достатъчно. - отвърна й с голяма усмивка Саманта
- Какво правите тук? - попита изненадана преподавателката, като застана пред двамата си стари приятели.
- Снощи... - започна Сам
- Не беше никак добре... - продължи Кейлъб
- Но си се контролирала достатъчно дълго...
- Прибери се вкъщи...
- Моля? Не, искам да остана тук! Искам да направя нещо с живота си. Бях вкъщи и? Все един и същи ден, все едно имам дежа вю през цялото време.
- Ще заминем някъде! Ще си намериш работа другаде, само не тук! - настоя мъжът
- Емили, опасност си за околните, вчера се контролира, но ще успееш ли следващия път? - Саманта бе напълно сериозна, както и брат й.
- Добре! Добре! Но трябва да помисля.
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeСря Апр 29, 2009 12:35 pm

- Докато си помислиш, искаш ли да си припомним доброто старо време? - попита я с хитра усмивка Кейлъб
Двете вълчици се засмяха и подгониха Кейлъб. Първите стотина метра изминаха като хора, след което се спогледаха и се усмихнаха дяволито. Кейлъб спря
- Нали знаете,че ако сте намислили нещо ще разбера какво е когато се трансформирате.
Емили и Сам отново се спогледаха и усмихнаха. Тогава Сам каза:
- Кейлъб, виж, зайче. - Момчето погледна в противоположна страна на момичетата, но не видя въпросното зайче. Това обаче бе грешен ход от негова страна. Двете най-добри приятелки го закачаха така още от както се помнеха, или от както той се бе трансформирал.
В мига в който момчето извъртя погледа си от момичетата Емили със скок се трансформира и събори приятеля си на земята, като остана над него. Пак прие човешката си форума и се усмихна.
- Губиш!
Момичето държа Кейлъб за раменете, за да не стане, но бе напразно, тъй той бе много по силен от нея.
Кейлъб се загледа в лицето на приятелката си, след което се надигна и я целуна по устните.
- Ей! Играеш нечестно! - прекъсна го Сам, спасявайки Емили от ситуацията.
Преподавателката стана бързо и кимна в знак на благодарност на Саманта, а тя на свой ред каза с устни: "Пак заповядай" и й се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeСъб Май 23, 2009 8:59 pm

Селена реши да се разходи из гората.Обаждаше се едната част от душата й,онази,която не можеше да сдържа.Скочи през невидимия пласт въздух и хукна с невъобрзима скорост през гората,вече не в човешката си форма.Гневът й към нея самата я тласкаше да продължава,макар да не беше сигурна какво толкова голямо значение беше имала случката,на която беше станала свидетел във виденията си. Заради гнева се стрелкаше между дърветата като куршум,като призрак в нощта.Душата й крещеше за това още много отдавна,но Селена просто не искаше да допусне,че може да има и такава страна на същността й.Дивата й природа я завеше към дома,на милиони километри оттук и тя вече не можеше да утдържи желанието за свобода.Тичането се ускори,нито звук,нито какъвто и да било шум в нощта.Само тишина.Някой се изпречи на пътя на червеникавокафявата вълчица,от чието кехлибарено око се отрони една сълза и се търкулна по дивото лице на звяра.В ума й звучеше песента с главно П,песента,променила коренно живота й.Помнеше я чудесно особено една част,която в момента я изгаряше:This is for long-forgotten - light at the end of the world.Horizon crying,the tears he left behind long ago.
Песента всъщност беше тази.Нещо се изпречи на пътя на побеснялото животно.Оказа се...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Кимбърли Карлаил Кълън
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Кимбърли Карлаил Кълън


Брой мнения : 65
Join date : 07.05.2009
Местожителство : In your dark Mind

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeНед Май 24, 2009 1:42 am

...друга вълчица.. Черно-бяло-сив вълк стоеше пред нея.. Ким не знаеше, че това е директорката, камо ли, че е върколак, мислеше си, че е просто вълк. Тя изръмжа плашещо, зада разкара вълка пред себе си, той обаче...
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeНед Май 24, 2009 2:37 am

Мислите на Селена се стрелнаха към тези на Ким,така че момичето да успее да чуе коя е тя.''Аз съм Селена,не исках да те изплаша''-прозвуча перленият й глас в главата на Кимбърли...двете се извърнаха,идваше още някой...беше...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeНед Май 24, 2009 3:23 am

Други три вълка. "Това е директорката" - обясни Емили на Кейлъб и Сам. "Тя ли те изкара извън релсите онази нощ" - попита мъжкия, като заръмжа заплашително. "Не, не! Не беше тя, а и не е твоя работа!" Вълкът престана да ръмжи и погледна с жален поглед, след което отново започна да гледа ту към едната, ту към другата непозната вълчица. "Нямам нищо против директорката." - помисли си Би. Би я наричаха само най-близките хора, при това когато само сред такива.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeНед Май 24, 2009 3:33 am

''Предполагам ме позна,Емили'',каза Селена и се приближи внимателно.''Кого имам удоволствието да видя с теб?''полюбопитства тя,поглеждайки към останалите двама новодошли.''Това е Кимбърли Карлайл Кълън,петокурсничка'',главата на червеникавия вълк се наклони леко към чернобялата вълчица.''Всъщност не подозирах,че и ти..и ти..си като мен'',вметна Селена на Емили...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeНед Май 24, 2009 3:45 am

Емили наведе глава, когато й представиха петокурсничката, в знак а уважение. "Могат ли Келйъб и Саманта Денвърс да останат в тези тези?" - попита Емили, като погледна към вълците зад себе си, когато казваше имената им. Беше решила да остане, поне докато свърши учебната година. А относно проблемните хора - не смяташе да им обръща внимание. Щеше да си бъде чисто губене на време, след като може да го прекара със семейството. А ако Емили останеше - щяха да останат и те. Стига директорката да позволеше всичко щеше да бъде наред. Ако обаче тя бе намерила някаква заплаха в Денвърс, на Би щеше да й се наложи да замине.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeНед Май 24, 2009 3:49 am

''Разбира се,че могат да останат!Добре дошли'',кимна Селена към вълците.''Надали всички вие тук ще имате нещо против сестра ми..''.Приближи се шоколадовокафяв вълк,който сведе глава,най-напред към Емили,Саманта и Кейлъб,после и към Ким и сестра си.''Това е Лея Елинор...не ми е чиста сестра...имате ли нещо против нея?''-попита Селена останалите...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Кимбърли Карлаил Кълън
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Кимбърли Карлаил Кълън


Брой мнения : 65
Join date : 07.05.2009
Местожителство : In your dark Mind

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeНед Май 24, 2009 1:37 pm

"Разбира се, че не!" Не би трябвало Ким да казваше на директорката дали има нещо против сестра й. После обаче се сети за нещо и попита Селена.."След това, което видя, че съм върколак.. Чудех се дали ще ме изключите? Не бива сред учениците да се намират такива като мен, а ти си директорка и Емили е преподавателка, това е друго.."-тъжно каза Кимбърли и обмисли възможностите за изключване. Тук беше мечтаното място, не искаше просто така да го напусне..
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitimeНед Май 24, 2009 2:40 pm

''Да те изключвам?!Че защо да го правя!?И Роуз е такава...Ким,та аз нямам причина да ви правя нищо,не сте с нищо по-нисши от мен или от Емили...'',каза Селена,зада разсее подозренията на Кимбърли..
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Sponsored content





Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Езерото край гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for witchcraft & wizard :: В близост до Амон :: Дълбоката гора-
Идете на: