School for witchcraft & wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for witchcraft & wizard

School for witchcraft & wizard
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Гората

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Кимбърли Карлаил Кълън
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Кимбърли Карлаил Кълън


Брой мнения : 65
Join date : 07.05.2009
Местожителство : In your dark Mind

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 3:07 pm

"Благодаря ти много!"-зарадва се Кимбърли."Не знаех, че и Роуз е такава.."-нямаше от къде да знае.."Аз мисля да тръгвам, може би съм излишна тук."-усмихна се тя, после каза "Чао!" и хукна към замъка..
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 3:16 pm

Селена поклати глава.''Безнадежден случай...невъзможна си,Ким!'', 'извика' тя след нея,после се извърна към сестра си.''Добре дошла,Лея...радвам се да те видя,но на какво дължа това удоволствие?'',запита Селс.''Исках да те видя,а и надуших останалите...'',промърмори Лея.''И здравейте на всички''-вълкът наведе главата си смирено в знак на уважение към останалите....
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 9:33 pm

Би погледна към приятелите си,с лед което мигновено се трансформира в човешката си форма. Изправена, елегантна, грациозна тя поздрави:
- Приятно ми е да се запознаем. Казвам се Емили Блек. Това зад мен са Кейлъб и Сам Денвърс.
Емили се изравни на една линия с семейството, които също бяха в човешка форма.
- Ако за сега всеки спазва уважение и някаква дистанция, мисля, че бихме могли да се сприятелим. - продължи жената с усмивка. - Колкото до Моли Симс - Кей отново изръмжа, но Блек го настъпи и той спря - Бихте ли я помолили да стои настрана от мен и семейството ми. За нейно добро е. - Емили не се усмихваше вече, а бе сериозна, докато говореше на директорката.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 10:07 pm

-Приятно ми е,Селена Даркуиш,а това е Лея Елинор.Скоро е възможно да дойде и още един..Сет Клиъруотър,ако трябва да се уточнявам...-поздрави жената другите двама.Черната й коса леко се спускаше по гърба й на нежни къдрици.-Колкото до Моли Симс...-името се процеди между зъбите на Селена.-Ами да,предполагам разбирате,че и ние,-жената кимна към себе си и сестра си.-Имаме известни предрасъдъци.Вампирка е все пак.Тя също има сестра,като нея,и се надявам да не правят проблеми,защото ние сме повече от десет тук,те са две...Не че намеквам за битка,разбира се.-Селена си придаде ангелско изражение.-Просто утичнявам фактите...Да,би ми било много приятно да спазвам добри отношения с вас...-тя кимна в знак на уважение.-А,ето го и Сет...Сет,това са...е,нека сами ти се представят...Те са като нас,така че се дръж прилично.-прсъска му Селена и му обърна гръб,за да застане с лице към останалите...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 10:16 pm

Емили се усмихна. Сега разбра защо Симс не миришеше като... човек. Това, че се събираха все повече и повече вълци й допадна. Сега можеха д апровеьдат всшкакви игри, като надбягване и т.н. Селена явно прочете мислите на преподавателката защото й кимна в знак на съгласие. Блек се представи:
- Емили Блек - този път реши да остави семейството си само да се представи, като им се усмихна, за да им го намекне
- Сам Денвърс - усмихна се Сам, като подаде ръката си, за да се здрависа със Сет, а той...
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 10:20 pm

-Приятно ми е.-Сет определено се отпусна като разбра,че няма да е различен и да се цепи от колектива.-Сет Клиъруотър.-той протегна широката си длан,за да се здрависат.
-Лия Елинор.-каза тихо момичето,което беше излязло напред.Имаше някои прилики със Селена,но не беше като чиста сестра.-Радвам се да се запознаем.-тя плахо се приближи напред към тримата отсреща...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 10:37 pm

- Кейлъб Денвърс. - гласът на Кай беше студен, неприветлив, недоверчив. Емили пък, отново усмихната, отново го настъпи и каза:
- Моля да ни извините.
Хвана здраво мъжа за ръката и го заведе навътре в гората. По ръката му вените изпъкнаха, а тя посиня.
- Какво подяволите ти става? - попита ядосана Би и го пусна. Сдържаше с да не го удари.
- Не им вярвам на тези.
Емили я заболя от думите, които щеше да му каже, но трябваше да го направи.
- Или се държив нормално с тях, така както с мен... или си тръгваш!
Тя не го гледаше в очите. Не можеше!
- Никога не бих могъл да се държа с тях така, както се държа с теб! - той пък я гледаше право в очите й, които само шареха около него.
- Защо? - попита тя по-тихо от нормалното. Гърлото й бе пресъхнало.
- Защото аз те обичам Блеър!
Не! Така я наричаше той, докато ходеха заедно. След това тя му забрани да го използва. Емили я заболя още повече. Продължи да не го гледа в очите:
- Давам ти срок до тази вечер! Ще им предложа да се съберем заедно през нощта. Ако не им се извиниш и не се държиш мило... ще си тръгнеш!
- Блеър...
- Разговорите довечера! Сега има хора, които ме очакват.
Емили остави Кейлъб сам и се върна при останалите. Преди да ги види избърна сълзите си и се усмихна.
- Извинете ме!
Една ръка я хвана за нейната. Ем прихвана погледа на Сам, която изказа наум съжалението си за случилото се. Емили кимна и се обърна към останалите:
- Искате ли тази вечер да се съберем всички вълци някъде?
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 10:44 pm

Селена веднага се съгласи,изпълнена с ентусиазъм.
-Разбира се,тъкмо ще се запознаете,-този път тя погладна всички,включително Лия и Сет.-с Ким и Роуз,петокурснички,но много приятни момичета.Малко са стеснителни,но Роуз ми е племенница,така че ще се държи добре.За Ким също гарантирам,защото ме познава,дори ми говори на ''ти''.Мисля,че довечера ще сме сами,не вярвам вампирките да се вяснат..-рече жената на един дъх...-Вие съгласни ли сте?-тя хвърли поглед на сестра си и приятеля си.Те кимнаха.-Значи го уредихме...-Селена грейна при мисълта...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 10:57 pm

- Страхотно!
Блеър бе раздвоена - от една страна искаше да се запознаес други върколаци. От друга - тази вечер Кай можеше да си тръгне завинаги от нея. Но тя прикри това, със усмивка. Настъпи мълчание и Сам разбра, че Емили отново мисли за случилото се преди малко.
- Къде ще се съберем? - попита тя, като стисна ръката на приятелката си по-силно и нежно
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 11:01 pm

-Лично аз предлагам храма на Луната,защото само ние сме допуснати до там...ако не знаеш къде е..ще го видите в двора на Амон,точно до границата с тази гора е и определено прави впечатление...можем да се съберем към седем вечерта в градината...-предложи Селена...-А ако не ви се чака,отиваме още сега,аз лично нямам нищо против...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 11:05 pm

- След един час - ентусиазира се Сам, а Емили се усмихна.
- Чудесно! - каза тя, все още отнесена от мислите си.
- Кейлъб ще дойде ли? - попита Сет. Емили замълча и се обърна към по-дълбоката част на гората. Стисна силно очи, за да паднат сълзите, които се бяха настанили там.
- Да се надяваме. - отново се усмихна тя, като се обърна и отговори.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 11:08 pm

Селена забеляза,че Емили и Кейлъб имат някакъв проблем,но не искаше да ги притеснява сега.Затова просто се обърна и кимна на Сет и Лия да я последват.
-Значи до след един час!-извика тя ентусиазирано след другата групичка,която се отдалечаваше в другата посока...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Хейли Уолтър
Учител
Учител
Хейли Уолтър


Брой мнения : 35
Join date : 19.06.2009

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 4:45 pm

Хейли се разкарваше из гората.Беше много весела
Но изведнъж, насред тъмната гора, ярък глас
прозвуча.Сякаш, че това е...О!Това са стъпки на човек!Та кой ли би
дошъл тук?В тоя мрак, обвзел гората...Хейли реши а провери!
ООо, и без да се бои!Тя пристъпи напред, и що да види, там дошъл е....

Върнете се в началото Go down
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 4:48 pm

...Джейкъб.Той обичаше да се разхожда нощем из гората,защото му даваше спокойствието,което търси.
-Здрасти!Аз съм Джейк!-каза и той и подаде ръката си към нея
Върнете се в началото Go down
Хейли Уолтър
Учител
Учител
Хейли Уолтър


Брой мнения : 35
Join date : 19.06.2009

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 5:57 pm

-Аз съм Хейли!-момичето се зачерви
Той беше толкова готин и красив...
-Ти си преподавател нали?-попита тя.
На ум си мислеше:
"Олеле, той е толкова сладък....само какви мусколи!"
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 6:55 pm

-Приятно ми е да се запознаем!И да,водя летенето!-отговори и Джейкъб
Върнете се в началото Go down
Хейли Уолтър
Учител
Учител
Хейли Уолтър


Брой мнения : 35
Join date : 19.06.2009

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 7:00 pm

Още повече се усмихнах, като ми каза, че е преподавател.
-О, ами аз също съм преподавател!-усмихнах се аз-Но по Билкология
-Добре..-отговори ми Джейкъб
Не исках да стигам до този въпрос, но се наложи.
-Ти...ъ....ъм....-заеквах аз
-Какво?-попита ме Джейкъб
-Им-м-маш ли г-гадже?-попитах и се усмихнах, но доста засрамено.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 7:03 pm

-Нямам си гадже!-отговори и Джейк и леко се подсмихна
-Ати?-попита я той
Върнете се в началото Go down
Хейли Уолтър
Учител
Учител
Хейли Уолтър


Брой мнения : 35
Join date : 19.06.2009

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 7:07 pm

-Не-отвърнах аз зачервена.
Оууу не!Вече бях заприличала досущ на домат, а мислите
не преставаха да ми говорят:
"Какво да правя?Е, поне няма гадже, ама защо го
попитах?Каква съм аз"
Вече ми писна от тези мисли.Спрях да се държа като бебе, отметнах косата си която закриваше лицето ми, и моите реакций.
-Ами, както и да Джейк.Ти човек ли си, или някое...създание?Хъх, в смисъл,
вампир,върколак или нещо друго ли си., или човек?Аз съм върколак!
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 7:09 pm

-Явно ще имаме нов член в глутницата!Аз също съм върколак,но на половина!-отговори Джейкъб
Той забелязаю,че Хейли е леко зачервена,но реши да си замълчи!
Върнете се в началото Go down
Хейли Уолтър
Учител
Учител
Хейли Уолтър


Брой мнения : 35
Join date : 19.06.2009

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 7:12 pm

-Това е чудесно, хайде да се поразкараме, във формата на вълк????-попитах го аз
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 7:15 pm

-Съжалява,че ще те разочаровам,но гледам да избягвам превръщането!-отговори и Джейк като и се усмихна чаровно!
Върнете се в началото Go down
Хейли Уолтър
Учител
Учител
Хейли Уолтър


Брой мнения : 35
Join date : 19.06.2009

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 7:18 pm

-О, извинявай тогава.А защо го избягваш?-Халей не искаше да е досадна
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 7:23 pm

-Ами..ъъ..да кажем само,че имам лоши семейни гени,които не искам да предизвиквам!-отговори и той!Надяваше се да не засягат повече темата за семейството му!
Върнете се в началото Go down
Хейли Уолтър
Учител
Учител
Хейли Уолтър


Брой мнения : 35
Join date : 19.06.2009

Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 8:44 pm

-Много съжалявам!-извинис е Хейли
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Езерото край гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for witchcraft & wizard :: В близост до Амон :: Дълбоката гора-
Идете на: