School for witchcraft & wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for witchcraft & wizard

School for witchcraft & wizard
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Самият храм

Go down 
+2
Емили Блек
Вивиан Денали
6 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeНед Май 24, 2009 10:54 pm

Самият храм Gilbertwilliams_moon_temple

Тук е мястото,където повечето от хората,способни да виждат храма,влизаха,за да получат усамотение с душата си или пък просто за да получат отговори...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeСря Май 27, 2009 8:58 pm

Селена и останалите тихо влезнаха вътре.Постройката изглеждаше древна,сякаш идваше от друг свят.Отвътре имаше огромна статуя,релеф,напомнящ култа към Луната.Беше тъмно,светлината идваше само от малки тайнствени пламъчета в ъгъла,които правеха сенките на новодошлите да изглеждат огромни.
-Е,какво ще кажете?!-шепнешком попита Сел...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 9:33 pm

Сел се обърна към останалите-Сет,Лия,Емили,Сам,Кай...още не бяха заспали и говореха помежду си.
-Това са руините на древно светилище.Само това е останало от него...-тя посочи купола над себе си.После пожела лека нощ и,с послеслов ''Ще спим тук,до утре!'' се зави през глава и заспа.
Тогава в главата й отново изникна онази случка,отпреди години.Беше в тъмно,мрачно място.Един вампир-можеше да усети сладникавата миризма-и един върколак си крещяха.Момчето-вълк се развика:
-Тя е от нас!Не можеш да я промениш!-беше извън нерви,Сел го усещаше.
-Не мога ли?!-на лицето на вамира се появи самодоволна зловеща усмивка.Той се наведе над нея.Тя се опита да се дръпне...съвсем безуспешно.Ледените му остри като бръснач зъби докоснаха врата й и я изпълниха с невъобразима болка...после обаче тя чу съвсем друг глас-различен,нежен,див,изпълнен с тревога.
-Селена?!Селс,чуваш ли ме?!-беше тихия обезумял глас на Сет.Селена се изправи и се обърна към него.
-Да...добре съм...просто кошмар...-прошепна тя.
-Той без усилие разчете мислите й,ужаса,който я изпълваше.
-Пак онази история,нали?-опиа нампрегнато.
-Да...-прошепна тя безсилно.
-Всичко е наред...не се тревожи...ще се оправиш...никой няма да те нарани...просто лош спомен...-опита се да я успокои той,галейки косата й по цялата й дължина чак до кръста.Селена,вече по-утешена,се сгуши в него и започна да се унася в по-приятен сън,когато чу,че някой проговори...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeПет Май 29, 2009 2:37 am

- Забравили сме някого. - Емили говореше с едвам-затворени очи, а гласът й почти не се чуваше.
- Кого, Емили? - попита Селс.
- Ами онова момче със същата фамилия като моята. Блек.
- Джейк Блек ли имаш предвид? - попита Селена, след като се сети за кого говори вълчицата.
- Същия.
- За какво ти е този? - попита леко подразнен Кай
- Той е върколак също! Не мисля, че е редно да го изолираме така! - обясни Би, след като се обърна към приятеля си.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeПет Май 29, 2009 2:53 am

-Съгласна съм.-обади се Селс.-Не е справедливо да го изолираме...-по изражението на Сет се четеше негодувание и жената го сръга в ребрата да се поуспокои.Май не се получи и тя се отказа.-Ако искате,мога да отида да го повикам....-предложи тя.
-Но...-Сет доби всезнаеща физиономия и тя пак го прекъсна:
-Ако искате,аз ще отида,ако не,някой друг...-допълни Селс..
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeПет Май 29, 2009 8:02 pm

Всички мълчаха
- Аз мога да отида! Не ми се спи колкото на вас. - заяви Сам. - А и Лия може да дойде с мен, ако иска! - предложи веднага след това тя.
- Лия, искаш ли да дойдеш с мен? - попита Сам и зачака отговора на приятелка й. Така я чувстваше вече.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeНед Май 31, 2009 1:37 am

-Разбира се!-кимна Лия в знак на готовност и тръгна след Сам за да намерят Джейк из замъка...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeНед Май 31, 2009 2:23 am

В това време Емили попита чрез ума си Селена нещо: "Харесваш ли Сет?" - мислеше, че са идеална двойка. И мислеше за сватбата си... и за всички неща които трябва да направи... И въобще още един милион други мисли бяха в главата й, за това на Даркуиш й отне време за да разбере какво точно й казва или я пита Блек.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeНед Май 31, 2009 2:35 am

Макар че се обърка,Селена все пак долови основния въпрос и се опита да отговори що-годи смислено:''Да...може да се каже...той...''-тя се замисли преди да продължи,но реши да е откровена до край.''Той ме беляза..''-при тези думи,по-точно мисли,Сел сведе поглед...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeНед Май 31, 2009 2:43 am

"Да... Кай също!" - и Ем сведе поглед.
Двете със Сел си вдигнах главите и се засмяха.
- На какво се смеете? - попитаха в един глас Сет и Кейлъб и се засмяха, а след тях Ем и Сел още повече...
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeНед Май 31, 2009 3:28 am

-Няма значение...-обади се Селена,макар да знаеше,че вероятно ще чуят за какво си мислят двете момичета,ако се съсредоточаха.-Ем,ще им кажеш ли,преди сами да са разбрали?-попита Сел през смях...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeНед Май 31, 2009 3:44 am

- На вас. Със Селена имаме една и съща участ.
- Каква - попита Кейлъб
- Да сме белязани от вас! - заяви уж сърдито Блек.
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeНед Май 31, 2009 3:45 am

Роуз вървеше по незнайни пътеки....Изведнъж се огледа. Беше стигнала Харама на Луната. В далечината видя познати сенки. Тя се приближи и видя Селена, Емили и други две момчета.
- Извинете не исках да ви притеснявам - каза притеснено Роуз, което не бе по вкуса й. Тя се обърна назад, за да си ходи....
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeНед Май 31, 2009 3:47 am

-Ооо...-двете момчета също се засмяха.
-О,колко ужасно...не сме толкова лоши...-изхленчи Сет с престорена намусена физиономия и сведе поглед обидено.
-Не сте толкова лоши,смеем се на ситуацията,която сами си създадохме...-поясни Селс..
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeНед Май 31, 2009 3:59 am

- Розали, чакай! Присъедини се към нас! - настоятелно предложи Емили
- Няма ли да ви преча? - попита петокурничката
- Разбирасе, че не! - каза Селена
Всички отново се засмяха.
- Е, някой белязал ли те е теб, Роуз? - попита Емили
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 2:07 am

- Не.....все още - усмихна се лукаво тя.
- Както виждам, вие вече сте и май се сещам от кой - засмя се Роуз и погледна игриво Селена и Емили.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 2:50 am

-Правилно се сещаш...-засмя се Сет и се приближи.-Всъщност аз съм Сет Клиъруотър,приятно ми е.-момчето беше високо,с дълга черна неравно подстригана коса,черни очи и искрящо бели зъби.-А ти си...?
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 2:52 am

- Розали Хейл - усмихна се мило момичето и подаде нежната си ръка на голямата, топла ръка на Сет.
- Ъм...сигурни ли сте, че не ви преча? Май само аз съм различната тук - засмя се тя.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 3:07 am

-Всъщност не си.-обади се Селена,грациозно ставайки от мястото си.От черната къса рокличка изведнъж се оказа облечена така .-Тук няма нужда да се чувстваш различна...виж че всички сме си странни.-засмя се тя.
-Къде са Сам и Лия?-попита Роуз,когато видя колко са малко.
-Отидоха да търсят Джейк Блак...-поясни Сел и се отпусна на земята,на пода на храма.Тогава Роуз попита...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 3:10 am

- Ъм...Сел, какво има? Не ми изглеждаш много добре - каза разтревожено Роуз и клекна до Сел. Знаеше за миналото й...Но дали е това?
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 3:18 am

-Ами...-Сел отиде настрани с Роуз,за да й обясни.-Много е сложно.Искат да отведат Моли,в момента училището е пълно с вампири.Сет го усеща и е нащрек.Иска да ги нападне и не знам докога ще го отдържа.Засега ме слуша.Не знам обаче какво ще направи по-нататък,а Саманта я няма,за да ми каже и аз съм ужасно объркана...не искам да му правя нищо,но държа и на Моли...какво да правя...-почти проплака тя...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 3:20 am

Роуз се замисли и каза:
- Аз не съм нито върколак, нито вампир. Кажи с кого да говоря... - Тогава Сел...

п.п утре ще пиша, че тр да ставам! лека!
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 3:33 am

Селена се поозадачи.
-Как да не си върколак?Та ти се превръщаш във вълк!Тогава какво си?-заля я с въпроси жената...

П.С.Лека...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 6:27 pm

Роуз въздиша. Тя задърпа Селена още по-настрани.
- Не съм истински върколак. Не успяха да ме бележат истински, затова само когато има пълнолуние се превръщам. Така че, мисля, че мога да помогна...
- А кой не успя да те бележе? попита Сел. Роуз сниши още повече гласа си.
- Казва се Стив Колън. Може да си го чувала....
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 9:31 pm

- Аз предположих, че е метаморфмаг. - каза Емили
- Би, не ти ли се спи? - попита Емили Кай
- Кой е Би? - попита Селена.
- Аз съм Би. Блеър Уолдорф е истинското ми име. Заради миналото ми е. Но то не ме интересува сега. - очите на ЕМ, или по-точно Блеър се затваряха. - Наистина ми се спи малко. На никого друг ли не му се спи? - попита смеейки се тя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Самият храм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Самият храм
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for witchcraft & wizard :: В близост до Амон :: Храмът на Луната-
Идете на: