School for witchcraft & wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for witchcraft & wizard

School for witchcraft & wizard
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Самият храм

Go down 
+2
Емили Блек
Вивиан Денали
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 21, 2009 12:53 am

-Получих го наскоро и още не съм свикнал с него!-отвърна и Джейк.
-Ако сме прекалено любопитни-кажи!-каза му Ем
-Не,не сте любопитни!-отговори им той
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 21, 2009 2:23 am

- Отново липсват вълци! - ядоса се Ем. Сега Кай стисна ръката й, напомняйки й да се успокои.
- Кои липсват? - попита Джейк
- Лия и Сет! Вив, къде са Лия и Сет?
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 21, 2009 2:58 am

- Ще ги извикам... момент. Лия? Сет? - Вивиан произнесе имената им както би ги казала в средностатистически разговор. Двамата веднага цъфнаха до нея. - Вече познавате Емили, Саманта и Кейлъб. Това е Джейкъб Блак. Джейк, това са Лия, която ми е полусестра, и Сет, който... е дълга история. - въздъхна Вив, когато приключи със запознаването. Перленият й глас замлъкна в очакване.
- Притно ми е . - каза Лия, както винаги тихо и смутено. - Аз съм Лия Еванеско.
- И на мен ми е приятно, аз съм Сет Клиъруотър. - каза Сет, но неговия поздрав прозвуча малко по - войнствено отколкото този на Лия. Вивиан небрежно го настъпи и зачака реакцията на Джейк. Междувременно поясни:
- Те също са вълци. -каза и пак потъна в замислено мълчание...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 21, 2009 5:56 pm

-Приятно ми е да се запозная с ..ъъ.. глутницата!-каза той като се здрависа с новодошлите.Изненада се от броя на върколаците в училището,мислеше си,че са по-малко!
Върнете се в началото Go down
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeНед Юни 21, 2009 10:20 pm

- И аз мислех, че сме много малко. Дори не подозирах, че Вив е вълк също. Но после дойдоха моите приятели и нейните, има и няколко ученаички от 5 курсн. - погледна за един съвсем кратък миг Даркуиш. - Доста сме! - след което се обърна към директорката - Вивиан, може ли да оранизираме бал с маски... - едва довърши тя, защото Сам взе думата, подксачайки.
- Да, да направим един бал с маски в училището, за да могат да дойдат всички. Ще има много балони, музика... - Ем само направи отегчена физиономия и после се усмихна, за да не бъде научтива. Това Сам да й вземе думата се повтаряше толкова често! Но как можеше Емили да й се сърди, когато я погледне с онези ангелски очи...
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 1:37 am

-Съгласна съм... ще се оправя скоростно със всичко, а вие само си изберете рокли и маски на свобода, защото мразя да слагам ограничения... йеееййй всички ще сме с рокли и костюми от деветнайсти век! - засмя се тя, а смехът й прозвуча като камбанка, разлюляна от вятъра. Отивам! - каза тя весело и изчезна като призрак в тъмнината...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 2:09 am

- Добре! Хайде на пазар! - казаха едновремено и еднакво-въодушевени Емили и Сам, след което се засмяха. Като по чудо Саманта остави Блек да се изкаже:
- Лия, Сет, Джейкъб, идвате ли с нас в града, за да купим някои други костюми, рокли и маски?
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 2:13 am

-Разбира се!-възкликнаха Сет и Лия и зачакаха и Джейк да изкаже мнението си по въпроса.
-А междудругото,Вивиан вече успя да напазарува!-възкликна Лия през смях.-Толкова обича да тръгва преди началния изстрел...-момичето поклати глава...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Джейни^
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Джейни^


Брой мнения : 74
Join date : 12.06.2009
Age : 28

Данни на героя
Име на персонажа: Джейн Морисън
Раса: Анонимен върколак
Пост/курс: 5 курс

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 4:57 pm

Вървях сама през Амон. Страхотно красиво училище. Слънцето грееше прекалено силно за мен. Усетих се, че съм наближила Храма на Луната. Не трябваше да съм тук. Какво ми пука, че го виждам? Но нещо ме теглеше към него и не устоях. С трепереши ръце и крака влязох вътре. Почувствах се на мястото си, но нещо не беше наред. Бях сама. Напълно сама в това непознато красиво място.
Върнете се в началото Go down
http://www.ayleenschool.forumocean.com
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 5:59 pm

Изведнъж иззад една колона се появи някой.Джейн не виждаше лицето му,защото сянката го закриваше.После той се приближи към нея.Беше Джейкъб.
-Здрасти,Джейн!-поздрави я той
Върнете се в началото Go down
Джейни^
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Джейни^


Брой мнения : 74
Join date : 12.06.2009
Age : 28

Данни на героя
Име на персонажа: Джейн Морисън
Раса: Анонимен върколак
Пост/курс: 5 курс

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 6:03 pm

Скочих уплашено. Е, все пак имаше някой в Храма. О... Джейкъб.
- Ъ, здрасти, Джейк! Не очаквах да те видя тук.
Наистина не очаквах. Заметнах коса назад и го попитах:
- Е, тази вечер има бал. Покани ли някой?
Върнете се в началото Go down
http://www.ayleenschool.forumocean.com
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 6:09 pm

-Не,нямам дама!Преди време мислех да поканя Моли,но май няма да е много удачно!-отговори и Джейкъб
Върнете се в началото Go down
Джейни^
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Джейни^


Брой мнения : 74
Join date : 12.06.2009
Age : 28

Данни на героя
Име на персонажа: Джейн Морисън
Раса: Анонимен върколак
Пост/курс: 5 курс

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 6:14 pm

Засмях се. Нямало да бъде удачно...
- Защо да не бъде удачно? Не знам през какво сте преминали, но все пак.. от опит не боли, нали?
Усмихнах му се приветливо. Не очаквах, че ще бъде толкова несигурен в решението си.
Върнете се в началото Go down
http://www.ayleenschool.forumocean.com
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 6:15 pm

-О,повярвай ме щеше да бъде!Нали знаеш,че тя не е върколак,а между нас имаше нещо ии ни беше трудно и на двамата!-отговори и той
Върнете се в началото Go down
Джейни^
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Джейни^


Брой мнения : 74
Join date : 12.06.2009
Age : 28

Данни на героя
Име на персонажа: Джейн Морисън
Раса: Анонимен върколак
Пост/курс: 5 курс

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 6:27 pm

Оооо. Ето сега ми стана ясно. Усмихнах се неловко и затворих очи.
- Сигурно е било гадно за вас.- предположих, стоейки със затворени очи.
Не чух отговор. Отворих очи и видях, че Джейкъб е изчезнал.
Върнете се в началото Go down
http://www.ayleenschool.forumocean.com
Емили Блек
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Емили Блек


Брой мнения : 155
Join date : 25.04.2009

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 8:15 pm

- Здрасти Джейни! - поздрави Емили, влизайки с всичките си торби за бала.
- От къде знаеш името ми? - попита леко изплашено момичето
- Прочетох мислите ти, извинявай! - извини се Блек, но лицето й все още грееше като лъчите на залязващото слънце. - Купи ли си рокля и маска и другите неща за бала?
Върнете се в началото Go down
Джейни^
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Джейни^


Брой мнения : 74
Join date : 12.06.2009
Age : 28

Данни на героя
Име на персонажа: Джейн Морисън
Раса: Анонимен върколак
Пост/курс: 5 курс

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 10:35 pm

Защо все изскачат от някъде? изсмях се наум.
- Ъм, да. Още вчера. Виждам, че имаш доста покупки в себе си.
Емили се засмя и извади роклята си. Подяволите, страхотна беше.
- Ехааа!- възкликнах тъпо и се изчервих.
- Ако искаш да отиваме към бала?!- предложи тя.
- Да, само минутка.
Призовах дрехите си и се облякох направо в Храма. Емили ме гледаше очудено и се засмя.
- Да му се невиди...- смееше се тя.
- Да, така, готова съм- разхилих се и аз и двете се запътихме към Балната зала.
Върнете се в началото Go down
http://www.ayleenschool.forumocean.com
Джейни^
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Джейни^


Брой мнения : 74
Join date : 12.06.2009
Age : 28

Данни на героя
Име на персонажа: Джейн Морисън
Раса: Анонимен върколак
Пост/курс: 5 курс

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeЧет Юли 16, 2009 11:37 pm

Исках да се усамотя от всичкото това объркване след бала. Не знаех какво беше нещото, нито защо се опита да ме убие. А аз убих Итън. Измъчих се докато го изхвърля от мислите си. Умът ми остана празен.
"Мисля, че ме харесва...", "Ох, колко я мразя!", "Защо трябваше да ме изпита днес?", "Уф, къде ми е учебника...". Всичко това бяха мислите на минаващите тийнейджъри, ни най-малко подозиращи за съществуването на Храма. Замислих се колко глупави, но същевременно нормални мисли имат и ми се прииска да съм като тях. Нормално 15 годишно дете. С нормален живот, нормални спомени. Просто нормална. Както в детската градина. Всичко да бъде лесно и просто. Като дишането.
Умът ми се рееше безцелно из небитието. Ако някой се опиташе да прочете мислите ми, щеше да остане изключително объркан. Тъмнина, с изключение на няколко малки проблясъци, като сцени от миналото. Итън, гората... подяволите, трябва да се отърся от всичко това! Не мога вечно да живея със спомените. Ще стана изгнаник. Самата мисъл ме накара да се засмея.
Усетих присъствието на някой в Храма. Тъкмо малко щях да се разведря.
- Емили? Вив? Джейкъб?
Никой не отговори. Това бе странно. Надигнах се предпазливо, опитвайки се да не вдигам шум. Тогава го чух.
- Ехо? Има ли някой?- Звънкия глас ме упои и ме накара да искам да се приближа. Сведох поглед и отново го чух.- Здравей.
Вдигнах глава в посока на гласа и го видях. Не можех да откъсна очи от него. Сини, пронизващи ме очи, тъмна коса и тяло... какво тяло само. Част от ума ми се засмя, а другата бе напълно запленена от момчето. Не можех да усетя тялото си. Единственото, което ме държеше беше той.
Върнете се в началото Go down
http://www.ayleenschool.forumocean.com
Emma^
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Emma^


Брой мнения : 4
Join date : 24.06.2009

Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 12:11 am

Влязох в Храма.Бе много красиво място.Не бях виждала Едуард от отдавна и...и той ми липсваше.Не знаех къде е.Вървях,съсипана,отчаяна.Седнах на пода е сложих глава на коленете си.Не знаех какво да равя.Толкова ми липсваше.Тогава чух гласове и бързо станах,залепих жизнерадостната си усмивка на лицето и се скрих зад голяма колона така,че да не ме видят.Когато се скрих обаче,видях Едуард.
-Едуард!-извиках шастлива.
-Тихо,нали не искаш да те чуят?
-Те вече ме чуха.-поправих го.
Едуард млъкна.
-Какво правиш?-попитах го.
-Трябва да тръгвме.-светкавичо каза той и ме сложи на гърба си.Започна да бяга.
-Но какво става?
Бяхме навън.Надявах се да ми отговори.
-Ами,чули са те.-най-накрая каза той,а усмивката му ме накара да се разтопя.
-Нека влезнем отново.-настоях аз и тропнах с крак.
-Добре,ще се видим по-късно.
Влязох.Там видях момиче,което мисля,че се казваше Джейн.Усмихнах се насилно и се представих.
-Здравей,аз съм Джесика.Извинявай,че те стреснах...-извиних се и погледнах момичето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Самият храм - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Самият храм   Самият храм - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Самият храм
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for witchcraft & wizard :: В близост до Амон :: Храмът на Луната-
Идете на: