School for witchcraft & wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for witchcraft & wizard

School for witchcraft & wizard
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Eзерото

Go down 
+3
Кимбърли Карлаил Кълън
Вивиан Денали
Моли Симс
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 5:49 pm

Езерото е забулено в мъгла и тъмнина всяка вечер.Рубинено-червеното му дъно е доказателството от черната сила на езерото.Според поверието тук са убити хиляди невинни жертви,от чиято кръв е обагрено дъното му.През деня не е опасно за никого.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 9:22 pm

Моли пристъпваше бавно,грациозно с тихи стъпки,гледаща в езерото и
кристалните отблясъци,които слънцето му придаваше.Тя отмести кичур от косата си зад ухото и красивите й очи също придобиха такъв оттенък.
Седна близо до него,прокара ръка върху огледалната му похърхност и
потопи млечно белите си крака вътре,погледът й се рееше наоколо.Лицето й беше бледо,тъкмо щеше да стане,когато зад нея се
приближи....
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 9:37 pm

Селена вървеше по брега на езерото,загледана в далечината,към залязващото слънце,когато се блъсна в колежката си.
-Ооо,Моли,съжалявам...-перленият й глас действително прозвуча извинително.Беше облечена така .-Не Ви видях...-тя скришом разпиля косата си така,че да скрие шията й.Някъде от рана,която не се виждаше на врата й,се сичаше сруйка кръв.-Какво Ви води насам?-попита Селена тихо.


Последната промяна е направена от Wolfgirl на Чет Май 14, 2009 3:51 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeНед Апр 26, 2009 10:54 pm

Моли беше облечена така:
Eзерото Kj5hziehs
Тя извърна сините си очи към Селена.
-О...-изненадано отвърна тя-Ами,нищо особено...просто исках да се поразходя и да си помечтая.-засмя се тя с очарователна усмивка.-Селена,ранена ли си?-загрижено попита заместник директорката,при вида на кръвта,спускаща се от връта на колежката си...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeПон Апр 27, 2009 1:41 am

-Н-не,всичко е наред.-отвърна Селена сконфузено.-Просто малък инцидент.He му обръщай внимание....о,ами извинявай,че е притеснявам,просто не очаквах да срещна някой тук по това време.-жената се отдалечи плавно,а вече в далечината,когато Моли вече виждаше само силуета й,Селена се гмурна в дълбоката вода заедно с дрехите и изчезна.Не се показа повече над водата...


Последната промяна е направена от Wolfgirl на Чет Май 14, 2009 3:51 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Кимбърли Карлаил Кълън
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Кимбърли Карлаил Кълън


Брой мнения : 65
Join date : 07.05.2009
Местожителство : In your dark Mind

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 5:19 pm

Кимбърли дойде първо тук. Загледа се в езерото. То й напомни на нещо, но тя не знаеше точно на какво. Седна под едно дърво и се заслуша. Само звукът от листата, полюшвани от вятъра се чуваше.. Сиви облаци закриха слънцето. Стана мрачно и Ким се подсмихна. Започна да вали. Момичето излезе напред, за да не е в сянката на дървото и се наслаждаваше на дъжда. Иззад нея се чуха приглушени стъпки. Мократа Ким се обърна и видя...
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 2:46 pm

По брега на езерото със замечтана крачка вървеше една жена,твърде висока,с бледа кожа,червеникави змийски очи и черна коса,дълга до кръста.На възраст изглеждаше приблизително колкото петокурсничката край водата,затова прозвуча странно,когато каза:
-Ооо,здравей,аз съм Селена Даркуиш,т.е. директорката.Ти сигурно си новата ученичка,която видях вчера в двора...-попитя тя любопитно....


Последната промяна е направена от Wolfgirl на Чет Май 14, 2009 3:52 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Кимбърли Карлаил Кълън
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Кимбърли Карлаил Кълън


Брой мнения : 65
Join date : 07.05.2009
Местожителство : In your dark Mind

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 8:11 pm

-Да, здравейте! Аз съм Кимбърли Кълън.-представи се Ким и подаде ръката си на директорката. Тя определено й хареса. Не си я беше представяла така, но по-добре нямаше как да бъде просто. Тя беше идеална!
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeНед Май 10, 2009 1:46 am

-Няма нужда да ми говориш на ''Вие'',наистина.-усмихна се директорката и намигна на момичето пред нея.-Какво ще кажеш за училището?Имам в предвид,харесва ли ти?Много бих искала да знам мнението на учениците за това място....-замисли се Селена и зачака отговора на Ким....


Последната промяна е направена от Wolfgirl на Чет Май 14, 2009 3:52 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Кимбърли Карлаил Кълън
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Кимбърли Карлаил Кълън


Брой мнения : 65
Join date : 07.05.2009
Местожителство : In your dark Mind

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeНед Май 10, 2009 4:12 pm

-О, да! От това, което видях досега мнението ми за училището и теб е.. Ти си идеалната директорка, а училището е точно както си мчтаех! Тук е просто прекрасно!-започна да говори въудошевено Ким-Започнах да се разхождам из училището и първо дойдох тук.. Хей, и на теб ли ти харесва, когато вали?-попита учудено Кимбърли, защото си мислеше, че никoй освен нея не би искал да се разхожда в дъжда.
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeНед Май 10, 2009 7:17 pm

Роуз излезе навън и се затича грациозно към езерото. Тя видя директорката и някакво друго момиче.
- Здравейте, директорке! - усмихна се тя лъчезарно към госпожата.
- Ъм, здравей - каза безизразно Роуз, като погледна към момичето.
- Съжалявам госпожо, знаете, че съм такава - въздъхна Роуз. Тя седна на един камък и се загледа към далечината...Знаеше, че много хора не я харесваха, заради характера й, но нея това не я интересуваше особено.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeНед Май 10, 2009 8:03 pm

-Няма нищо,Роуз,всичко е наред.И аз не трябва да съм тук сега,но...-усмихна й се Селена.-Да,обичам дъжда...предпочитам го пред слънцето.Мразя слънцето,блести и заслепява очите ми,кара ме да се чевствам беззащитна.-отговори тя на въпроса на Ким и се смръщи.-А и предпочитам нощта пред деня,чувствам се по-сигурна...И междудругото,Розали,нямам изискване да се държите все едно съм нещо кой знае какво.Няма нужда да говориш на ''Вие'',когато се обръщаш към мен.-поясни тя....


Последната промяна е направена от Wolfgirl на Чет Май 14, 2009 3:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeНед Май 10, 2009 8:55 pm

Роуз се засмя.
- Знам, лельо Селена. Все пак се познаваше с майка ми, но реших, че може би си си променила мнението, когато си директорка. Все пак си нещо повече от нас - усмихна се лукаво Роуз.
- Между другото, преди да почине, майка ми каза да ти изпратя поздрави и каза да се грижите за мен, но това второто, не мисля, че ще е нужно. Със сестра ми се справяме чудесно - усмихна се Роуз.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeНед Май 10, 2009 9:01 pm

-Предполагам.Ти си отговорен човек.А относно мнението ми,аз не бих си променила мнението,ако ще да стъпя на Марс и да отида да го управлявам.-засмя се жената.-Благодаря за поздравите.-каза този път по-внимателно,защото не искаше да нарани Роуз със собствените си спомени.-Знаете ли,много се радвам,че има хора като вас.-обърна се Селена към двете момичета.-Харесва ми когато некой се държи винаги на положение и винаги пази достойнството си...-тя се замисли,търсейки нишката на собствените си мисли.-А какво ще кажете да направим бал за началото на учебната година?-попита,като се надяваше това скачане от тема на тема да не е изнервящо...


Последната промяна е направена от Wolfgirl на Чет Май 14, 2009 3:54 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeНед Май 10, 2009 9:05 pm

Роуз стана и както си беше в ефирна рокличка започна да се върти.
- Би било прекрасно! Но...няма достатъчно момченца.... - появиха се малки пламъчета в очите й.
- Ще ги чакаме ли или да почваме? - засмя се красиво тя.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeНед Май 10, 2009 9:09 pm

-Аууу,вярно че момчетата са си проблем..-каза тя и се усмихна.-Разбрах,че още един приятел ще се записва за учител,но останалите...спокойно ще намерим.!-каза изведнъж и зачака мнението на момичетата...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeНед Май 10, 2009 9:13 pm

- Зависи какви са момчетата. Пък ако няма момчета, ще си направим женско парти - намигна Роуз на Селена. Тя седна отново на тревата и направи пламъче. Остави го да си лети из въздуха.
- Нали нямаш нищо против? Обичам да има пламъци на около - лукавия й поглед се стрелна към Селена.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeНед Май 10, 2009 9:23 pm

-Не,нямам нищо против,Тъкмо ще се постоплим.-каза Селена и се усмихна.-Вие как сте напоследък?Аз покрай създаването на училището имах доста работа,добре че ми помагате,и вие,и останалите учители...без вас не бих се справила сама.-Изненадващо сините очи на момичето се втренчиха в двете момичета пред нея.Не изглеждаше много по-голяма от тях-може би с около година,но въпреки това очите й излъчваха някаква скрита зрялост...


Последната промяна е направена от Wolfgirl на Чет Май 14, 2009 3:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeНед Май 10, 2009 9:26 pm

Роуз се засмя.
- Селена, ти ме знаеш. Аз винаги се чувствам страхотно! - Роуз намигна на директорката.
- А щом ще има бал, значи съм на седмото небе! Ако искаш помощ, кажи! Спокойно, сръчна съм - отново се засмя Розали. Тя погледна изведнъж сериозно Селена, сякаш искаше да й каже: "Знам тайната ти...", но имаше ли такава? Никой нямаше да разбере, щом Роуз искаше да я пази...
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Карлаил Кълън
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Кимбърли Карлаил Кълън


Брой мнения : 65
Join date : 07.05.2009
Местожителство : In your dark Mind

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeПон Май 11, 2009 12:44 am

Кимбърли се включи в разговора.
-Селена.. хмм нали мага да ти говоря така?-зачуди се Ким-Е, аз бих се включила с удоволствие в подготовката на бала. ще бъде забавно.-след това се обърна към Розали-Розали, и аз не обичам да общувам много с хора, така че няма да имаме проблем.-спокойно й каза тя..
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeПон Май 11, 2009 1:44 am

Розали се обърна към Ким.
- Е, радвам се, че има такива хора - намигна й тя. След това направи още едно пламъче и го остави да полети до другото.
- Хмм скучно ми е да стоим така. Някой да предложи нещо?
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeПон Май 11, 2009 1:59 am

-Ами аз предлагам да оправим нещата за бала...ако искате де.-предложи Селена.-Да,Ким,нямам нищо против да ме наричаш така.Наричай ме както искаш.Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете,защото аз едва ли сама ще се справя...-вметна жената.


Последната промяна е направена от Wolfgirl на Чет Май 14, 2009 3:57 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeПон Май 11, 2009 2:01 am

Роуз се усмихна.
- С какво да помогна? Ммм...какво пожелаеш, ще бъде изпълнено! - момичето се приближи до Лея и зачака "команда"...
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeПон Май 11, 2009 2:05 am

-О,не искам да ви задължавам да правите нещо.....но щом си казала...ами,дали би могла да кажеш на останалите да си купят джунджурии за бала..-засмя се Селена и зачака отговора на Роуз....


Последната промяна е направена от Wolfgirl на Чет Май 14, 2009 3:57 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitimeПон Май 11, 2009 2:10 am

- Селена, само това? Ще стане за по-малко от 5 минути! Моля ти се, кажи с какво друго да ти помогна! - след това Роуз допря пръстите на ръката си до устните си. Пъхна ръката си в пламъчетата, а тя полетяха на различни страни.
- Ще разпространят поканите - усмихна се Роуз и зачака друга задача.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Eзерото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Eзерото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for witchcraft & wizard :: В близост до Амон :: Езерото-
Идете на: