School for witchcraft & wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for witchcraft & wizard

School for witchcraft & wizard
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Eзерото

Go down 
+3
Кимбърли Карлаил Кълън
Вивиан Денали
Моли Симс
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeПон Май 11, 2009 2:27 am

-Няма с какво друго.-каза Селена.-Най-добре ходи да си купиш рокля и другите му там нещица за бала....-предложи тя.-Вече е почти сутрин,така че ще е отворено....


Последната промяна е направена от Wolfgirl на Чет Май 14, 2009 3:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeПон Май 11, 2009 2:34 am

Роуз направи още едно, по-голямо пламъче. Тя сякаш прочете нещо на него, написа и след секунди го духна към друга посока.
- И поканите и облеклото ми са готови. Нещо друго? - попита лукаво Роуз.
- Обожавам пламъчетата си. Вършат всичко за секунди! - тогава Селена каза...
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Карлаил Кълън
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Кимбърли Карлаил Кълън


Брой мнения : 65
Join date : 07.05.2009
Местожителство : In your dark Mind

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeПон Май 11, 2009 3:24 am

Кимбърли се възхити от Селена и Розали. Те бяха просто невероятни хора. Точно за каквито си бе мечтала за приятелки, но нямаше смелостта да ги попита. Може би по-късно..
-Е, Селена не мога да стоя без да правя нищо. Кажи ми с какво мога да помогна?-зачака Ким...
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeПон Май 11, 2009 3:36 am

-Ами щом толкова държиш,окей...бих те помолила да ми помогнеш да изберем аранжировка за залата,защото сама трудно се оправям с неща,които би трябвало да се харесат на много хора.-усмихна се извинително Селена.-е ти бъда много благодарна...


Последната промяна е направена от Wolfgirl на Чет Май 14, 2009 3:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeПон Май 11, 2009 10:55 pm

Роуз се смръщи.
- Ами мене без работа ли ще ме оставиш??? Може ли да подготвя масата - пититета, храна... - попита развълнувано Роуз.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 1:48 am

-Ама аз не знаех,че искаш още нещо да правиш....-засмя се Селена.-Ако искаш,направи го.-съгласи се тя.-И още веднъж хиляди балгодарности,че ми помагате...


Последната промяна е направена от Wolfgirl на Чет Май 14, 2009 4:08 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 2:37 am

Роуз се замисли. Измайстори още едно пламъче и започна да прави нещо на него. След малко каза:
- За кога искаш да са готови? Да ти покажа нещата в петък, например? - попита Роуз, която беше много сериозна, но след секунди избухна в смях, за учудване на Ким и Селена.
- Извинете, просто ми стана смешно, че съм толкова сериозна! - Роуз се усмихна извинително.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 2:44 am

-Нищо,нищо.-каза Селена.-Ами добре,в петък става....-замисли се тя.-Ама вие двете така не ми оставяте на мен какво да правя за бала!А уж аз го организирам и държа нещата в свои ръце!Друг път!-възкликна изведнъж жената.-Аз ще омагьосам залата...дано да се получи добре...


Последната промяна е направена от Wolfgirl на Чет Май 14, 2009 4:09 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 2:52 am

- Ти си омагьосай своята зала, ама храничката и питиенцата остави на мен. Покани съм разпратила, някои вече си купиха нещата за бала. Моля, моля, моля, моля, моля лельо Селенааааааа - Роуз направи милостива физиономийка....
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 3:13 am

-Добре,добре,стига с тез мили физиономийки,знаеш,че и без това ще се съглася...-каза Селена през смях.-Щом толкова искаш,приготви ги ти тези неща.Ама чакай малко,ти да не вземеш сега да ги настаниш в голямата зала и до неделя да завъдят живот!-предупреди момичето строго.-Направо на седемнайсти май ги акустирай в залата,та да не се развалят....


Последната промяна е направена от Wolfgirl на Чет Май 14, 2009 4:10 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeВто Май 12, 2009 7:03 pm

Роуз се намръщи.
- Селена, ти ме изумяваш! Как ще ги сложа от сега в залата?? Хмм май си позабравила моя характер - намигна й закачливо Роуз. След това се натъжи.
- Много ми се иска да видя Ашли... - тогава на Селена й хрумна идея....
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeСря Май 13, 2009 8:17 pm

-Ами,ако искаш,може да отидем до вас...не знам къде живеете сега,но...?Какво ще кажеш?-попита тя,защото и на нея й се излизаше от училището.-Ако искаш,може да минем и през нашата къща?-рече Селена с надежда....
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeПет Май 15, 2009 3:04 am

- О, не, не искам да те притеснявам. Все пак ще има бал, трябва да се оправяш, аз може да отида за малко до вкъщи, но ще е за малко. И ще се върна да ти помогна! Но може и да отида след бала, има много работа! Така че, още услуги искаш ли? - попита Роуз.
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeВто Май 19, 2009 12:11 am

-Не,хайде да отидем сега.-запъна се Селена.-Моля тееее......
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeВто Май 19, 2009 7:22 pm

Роуз се засмя.
- Щом ме молиш....Няма да ти откажа - Роуз се усмихна и прегърна Селена. След това погледна към Ким и попита:
- Ким, искаш ли и ти да дойдеш? Къщата ни е голяма ии има място за много гости. Пък и да знаеш, ти си първото момиче, което е около моите години, което каня у нас! Приличаме си по характер... - кимна лукаво Роуз и почака за отговор...
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Карлаил Кълън
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Кимбърли Карлаил Кълън


Брой мнения : 65
Join date : 07.05.2009
Местожителство : In your dark Mind

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeСря Май 20, 2009 1:59 pm

-Да, с удоволствие. Благодаря ти, Роуз. Може ли така да те наричам?-попита колебливо Кимбърли. Не беше се включила в разговора, защото се бе замислила. Надяваше се те да нямат нищо против..
Върнете се в началото Go down
Розали Хейл
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Розали Хейл


Брой мнения : 121
Join date : 01.04.2009
Age : 26

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeСря Май 20, 2009 11:29 pm

Роуз завъртя очи.
- Май никой тук не ме познава достатъчно! Разбира се, че може! Хайде, да вървим! - Роуз стана и напраши голямо пламъче.
- Сядайте! - Селена и Кимбърли се очудиха. Роуз въздъхна и седна върху пламъчето. Другите две я последваха и пламъчето полетя към родния град...
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 5:23 pm

Джейкъб реши,че има нужда от малко спокойствие за да подреди мислите си.Навън беше много топло и той гледаше да ходи по сянката.Пътя му го доведе до езерото.Там беше по-прохладно заради водата.Той седна близо до езерото и започна да къса тревичките.Тогава дойде....
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Карлаил Кълън
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Кимбърли Карлаил Кълън


Брой мнения : 65
Join date : 07.05.2009
Местожителство : In your dark Mind

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:02 pm

Кимбърли Кълън. Тя видя Джейкъб и поздрави:
-Здравейте! Май сте преподавател в училището? Аз съм Кимбърли Кълън..-представи се тя и си подаде ръката
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:05 pm

-Здрасти!Правилно си разбрала,водя Куидич!И междодругото съм Джейкъб Блек-отговори Джейк като се здрависаха
-Нещо да не ви преча!-попита Ким
-Не,в никакъв случай!-отвърна той
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Карлаил Кълън
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Кимбърли Карлаил Кълън


Брой мнения : 65
Join date : 07.05.2009
Местожителство : In your dark Mind

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 7:12 pm

-Нали няма да нахалствам ако Ви попитам на колко години сте? Аз съм 5 курс.-усмихна се момичето и зачака отговора на Блек..
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 8:55 pm

-Няма да нахалстваш!На 19 години съм!-отвърна той
-Ами ти като си пети курс,на колко си?-попита Джейк
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Карлаил Кълън
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Кимбърли Карлаил Кълън


Брой мнения : 65
Join date : 07.05.2009
Местожителство : In your dark Mind

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 11:30 pm

-На 15.-отговори Кимбърли-Мога ли да Ви говоря на "ти".-попита момичето и после добави-Много обичам да идвам тук, някак си отпускащо е.-сподели тя
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 11:39 pm

-Разбира се,че можеш да ми говориш на ти!Аз съм само с 4 години по-голям от теб!И напълно подкрепям мнението ти!Тук наистина е много успокояващо!-отговори Джейкъб с лека усмивка
Върнете се в началото Go down
Кимбърли Карлаил Кълън
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Кимбърли Карлаил Кълън


Брой мнения : 65
Join date : 07.05.2009
Местожителство : In your dark Mind

Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitimeНед Май 24, 2009 11:46 pm

Кимбърли се загледа в кристалната повърхност на езерото. То й напомни за нещо, но реши да не го споделя.
-Имаш ли брат или сестра? А къде живееш?-позаинтересува се-Аз живея в Рим.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Eзерото - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eзерото   Eзерото - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Eзерото
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for witchcraft & wizard :: В близост до Амон :: Езерото-
Идете на: