School for witchcraft & wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for witchcraft & wizard

School for witchcraft & wizard
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Двора

Go down 
+2
Моли Симс
Вивиан Денали
6 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Двора   Двора Icon_minitimeНед Мар 29, 2009 4:30 am

Вечно огрян от слънце,дворът беше мястото,където при хубаво време всички ученици се разхождаха...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeНед Май 24, 2009 8:53 pm

В двора на Амон нещо ярко блестеше на слънчевата светлина-една доста внушителна машина,огромен черен мотор.Селена,от чието тяло се виждаха само краката изпод мотора,беше протегнала ръце нагоре и се мъчеше напразно да се пребори със счупения акомулатор.Жегата под машината я задушаваше,но тя реши все пак да не се отказва и с тежка въздишка продължи да оправя превозното средство.Русочервеникавата й коса блестеше леко и се подаваше от другия край на мотора.Момичето усети,че някой се приближава и излезе изпод огромното ''Кавазаки'' и видя,че новодошлият е...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 1:42 am

Селена Даркуиш написа:
В двора на Амон нещо ярко блестеше на слънчевата светлина-една доста внушителна машина,огромен черен мотор.Селена,от чието тяло се виждаха само краката изпод мотора,беше протегнала ръце нагоре и се мъчеше напразно да се пребори със счупения акомулатор.Жегата под машината я задушаваше,но тя реши все пак да не се отказва и с тежка въздишка продължи да оправя превозното средство.Русочервеникавата й коса блестеше леко и се подаваше от другия край на мотора.Момичето усети,че някой се приближава и излезе изпод огромното ''Кавазаки'' и видя,че новодошлият е...
..Моли.Тя беше замислена,дръзка на вид.Яросни и студени черти.Красивата й руса коса се спускаше да края на кръста й.Замислена,празнотата в стомаха й я карше да пищи безшумно,като глас в пустиня.Сините й дружелюбни очи,бяха потънали в мрак.Момичето видя Селена и се приближи до нея с неизменима грация.Тя поздрави удивена от мотора под нея:
-Здрасти...-топлите й думи се изляха като шоколад в нощта.Директорката..
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 1:45 am

Селена изпълзя изпод машината цялата в машинно масло.
-Здравей,Моли!Какво има?!-попита тя объркана,щом видя погребалното изражение на заместник-доректрката.Позаслуша се в мислите й...-Не го мислиш наистина,нали?!-възкликна Селс невярващо.-Разкажи ми какво има...?
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 1:49 am

Селена Даркуиш написа:
Селена изпълзя изпод машината цялата в машинно масло.
-Здравей,Моли!Какво има?!-попита тя объркана,щом видя погребалното изражение на заместник-доректрката.Позаслуша се в мислите й...-Не го мислиш наистина,нали?!-възкликна Селс невярващо.-Разкажи ми какво има...?
-Може ли да не ми ровиш в главата и аз можех да ти го кажа,пък и се въздържах да ровя в твоите мисли...
-Да,да,извинявай-тихо открои директорката и Моли завъртя очи
-За кое става дума,че не го мисля наистина..?-посмекчих тона аз
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 2:00 am

-Нали не мислиш,че наистина съм те предала или нещо такова...?Това е абсурдно..аз мога да съм приятелка и на двете ви,Моли.Тя просто ме помоли да ти предам да стоиш далеч от нея...което е разумно.Не искам битки.Повече са,помисли си,сестра ти може да пострада...недей,Моли,не ми се сърди...-Селена избълва всичко наведнъж..
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 2:06 am

Селена Даркуиш написа:
-Нали не мислиш,че наистина съм те предала или нещо такова...?Това е абсурдно..аз мога да съм приятелка и на двете ви,Моли.Тя просто ме помоли да ти предам да стоиш далеч от нея...което е разумно.Не искам битки.Повече са,помисли си,сестра ти може да пострада...недей,Моли,не ми се сърди...-Селена избълва всичко наведнъж..
-Битка?Сестра ми да пострада?Мнозинство?Казала е да ми предадеш!?!Тя няма ли си уста,да ми го каже в лицето,вместо да ми говори зад гърба?Селена??? Т и чуваш ли какво ми каза туку-що?!?!?Най-малкото,което мога да направя.....Няма значение...Ще стоя аз далеч от нея,да не се страхува...-със скръстени ръце казах аз,отчаяние и болка имаше в гърдите ми,предполагах,че сестра ми ще го усети и ще цъфне,но нямаше какво да направя.От вътре горях,имах празнота,издълбана от недоверие и унижение.Незнаех,какво надделява в мен.Очите ми станаха с кърваво-червени ириси.Косата ми се удължи и стана черна,от светлият ми рус цвят-тя стана черна.Селена...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 2:24 am

-Ооо,вземи се съвземи,Моли,....съжалявам,ако не проявявам нужното съчувствие,но наистина,това е детинско...престани...наистина е глупаво...глупаво е да се карате за нещо такова...не искам сестра ти да пострада,нито пък ти,и се надявам да разбираш за какво говоря...-намекна Селена...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 2:53 am

-Няма да пострадам точно пък аз,камо ли сестра ми!-инатливо избълва Моли,външният й вид говореше същото.Не беше губила битка и не вярваше,че това ще е първата,очите й пламнаха и тя реши да зададе основния въпрос:
-А ти,Сел,ти към кой би се присъединила?
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 2:56 am

-ААА НЕ!НЯМА ДА МЕ КАРАТЕ ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯВАМ КЪМ НИКОГО!НЕ ИСКАМ НИКОЙ ОТ ВАС ДА ПОСТРАДА,ЯСНОЮ?!АКО ПОСТРАДАШ,ТЕ ДЪРЖА ЛИЧНО ОТГОВОРНА!ЕМ СЪЩО!Това беше само предупреждение,отпратено от нея,не призив за битка..но ако ще искате битка вампири-върколаци...не искам да мисля за подобен изход на нещата.-Селена я изгледа строго..
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 3:06 am

Селена Даркуиш написа:
-ААА НЕ!НЯМА ДА МЕ КАРАТЕ ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯВАМ КЪМ НИКОГО!НЕ ИСКАМ НИКОЙ ОТ ВАС ДА ПОСТРАДА,ЯСНОЮ?!АКО ПОСТРАДАШ,ТЕ ДЪРЖА ЛИЧНО ОТГОВОРНА!ЕМ СЪЩО!Това беше само предупреждение,отпратено от нея,не призив за битка..но ако ще искате битка вампири-върколаци...не искам да мисля за подобен изход на нещата.-Селена я изгледа строго..
-Да...личи,че се опира на численото превъзходство и на "глутничката",е това няма да е от голяма полза,ако е сама срещу мен,добре,няма значение,не се страхувам и от откритата битка сама срещу всички,ще ми хареса...-измънка с жар в гласа си тя.Перфектно знаеше,че ще е уморително и че ще се рани при всичи положения,не се смяташе за по-могъща от другата раса,затова силите бяха иравнени на един човек или по-точно животно,не й се мислеше,че пък раните им зарастват бързо и сами.Не искаше да става неразумна,защото не й се прекаваха дни в реставрация,но не беше сигурна,че ще е нужно,вярваше в способностите си.Чудеше се само и единствено,защо пък в единична битка да не се справи?Защо трябваше да има някакъв вид пречка между тази битка,създадена от глутницата и би ли искала да разбере..?Като изключим мислите ми за това предстаящо събитие,което рано или късно беше неизбежно и на което щях да се смея след някоя годинка,реших да си върна нормалния цвят поне на очичките,харесвах си ги морско-сини.Сега вече беше добре,в комбинацията на черната ми коса,бях зловеща...Засмях се дискретно на идиотските си опити да се правя на вещица и си върнах русолявия цвят.Селена..
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 3:34 am

-Знам,че не обичаш д аправя така,но не е вярно.Ако решим да се стига до открита битка,надявам се разбираш какво ще се случи...дори малките да не се включат,защото са неопитни...в тази местност има четири вампирки и най-малко шест върколака,сред които двама мъже,и то не броя петокурсничките,защото са малки за битка...предполагам...та,предполагам знаеш,че ние се оправяме за секунди,но...не искам да пострадаш,Моли...-рече Селена...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 3:40 am

-Точно за мен намери да се притеснява,наща...-още по-раздразнено отговорих аз,врътнах се с гръб към нея,със скръстени пред гърдите ръце.Празнотата там беше все по-дълбока.Дупата продължаваше да се задълбочава.Замълчах,нямах какво да прибавя повече.Не ми пукаше,жива\умряла...Тогава...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 3:48 am

Селена за част от секундата се озова пред нея.
-Виж,не мисля,че трябва да има битка.Сам го вижда в бъдещето,Моли,не искам да става така...не искам да те предавам,но ако стане война от предрасъдъци...ще остана вярна на душата си...-Селс затвори очи,за да не вижда горчивината в очите на Моли...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 3:53 am

Селена Даркуиш написа:
Селена за част от секундата се озова пред нея.
-Виж,не мисля,че трябва да има битка.Сам го вижда в бъдещето,Моли,не искам да става така...не искам да те предавам,но ако стане война от предрасъдъци...ще остана вярна на душата си...-Селс затвори очи,за да не вижда горчивината в очите на Моли...
-Не си затваряй очите,погледни ме с тях-откроих широките си зеници,не исках да слушам,какви ми ги говори,не ме влечеше това,не исках да се бия с нея...Не ми беше по душа това.Не исках да се самонараняваме,не бях мазохистка.Имах още от вида си...Битката щеше да е равностойна при всички положения и те щяха да се включат.Очите ми зашариха по нея.Не исках да опражнявам натиск върху избора й.Знаех,че сме силни и двете щяхме да се справим,въпреки че нещо в мен ме накара да си помисля,че я губя...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 3:57 am

-Това ли искаш?-русочервениаквата коса на Селена се развя около лицето й.-Ако искаш битка,ако искаш да ми се доказваш,аз съм готова.Можем да се бим сега,ако това е целта.Малка тренировка за битката...какво мислиш?Само кажи,съгласна съм на предизвикателство,ужасно ми е скучно.-вметна Селена.
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 4:01 am

-Точно това не искам,не искам БИТКА С ТЕБ!-изсъсках в лицето й аз.Не я погледнах в очите.Не можех да си позволя да се бия с най-добата си приятелка още от детство заради глупавите норми на расите ни.Не исках да се бия с нея...мисълта ми беше противна,кошмарна,поклатих глава в знак на отрицание.Не исках и да й се доказвам.Прекрасно знаех,че това ще развали нещата между нас,отвътре празнотата продължи да гори като отворена рана,а Сел слагаше сол в нея...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 4:03 am

-Съжалявам,но не мога да търпя да ме смятат за неспособна.-вирнах възмутено нес.-Но знаеш прекрасно какво може да стане,ако си изпусна нервите...мисля,че е най-добре да си вървя..-прошепнах...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 2:00 pm

Селена Даркуиш написа:
-Съжалявам,но не мога да търпя да ме смятат за неспособна.-вирнах възмутено нес.-Но знаеш прекрасно какво може да стане,ако си изпусна нервите...мисля,че е най-добре да си вървя..-прошепнах...
-СЕЛЕНА ДАРКУИШ,НЕ ТЕ СМЯТАМ ЗА НЕСПОСОБНА,АМА ВЪОБЩЕ!-изкрещях аз,цялата побелях,как въобще не разбираше,че нещата не са между мен и нея,как никой не схващаше,че ако има битка,няма да е парада на върколаците и вампирите.Как всеки се мислеше за велик,като около себе си има себеподобни,че и аз имах,семейство...приятели...братовчеди и нищо не ми костваше и те да се намесят в битката.Защо подяволите беше нужно,аз не исках да се бия с всички?!?
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 2:03 pm

-Защо е нужно ли?!-развиках се,вече извън кожата си от нерви.-Защото те са моят вид и аз искам да ги защитя.Представи си,че сестра ти влезе в битка с мен.Ти какво,ще си стоиш отстрани да гледаш с умиление как се опитвам да я убия ли?!?!?!
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 2:08 pm

Селена Даркуиш написа:
-Защо е нужно ли?!-развиках се,вече извън кожата си от нерви.-Защото те са моят вид и аз искам да ги защитя.Представи си,че сестра ти влезе в битка с мен.Ти какво,ще си стоиш отстрани да гледаш с умиление как се опитвам да я убия ли?!?!?!
-Не...-поклатих глава аз-Добре,убий ме още тук и сега.-вързах си косата,за да има достъп да ме удуши,ако предпочита така.Седнах на земята по турски,като мъничко дете и ококорих очи към нея-Хайде де,те са твоят вид,а аз не съм,давай,отърви се от мен сега,защото после за ТВОЯТ вид ще е късно...-в мен празнотата щеше да се облекчи,сърцето ми вече го нямаше,твърде многото дупки върху него,го накараха да заприлича на швейцарско сирене. Устните ми потрепнаха.Аз просто я чаках,все пак тук приятелството нямаше сила...Отново борбата за оцеляване,е аз предварително я бях решила.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 2:14 pm

-Ти какво,да не би да си мислиш,че сега ще хвана да те нагризкам и да те хвърля в лагерния огън?!Не,не,не,не ми казвай,че наистина си мислиш че бих го направила...боже...не мога да повярвам за какво ме смяташ,Моли!Не съм го очаквала,наистина...казах,че ако има битка,ще се бия за душата си,не че искам да те убивам тук и сега.Ако си решила да ме предизвикваш ставай оттам и се бори!Чуваш ли?!Ако ще бъде така,ставай и ще си премерим силите!!!-избълвах,неспособна да млъкна,макар да се отвращавах от себе си...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 2:20 pm

Селена Даркуиш написа:
-Ти какво,да не би да си мислиш,че сега ще хвана да те нагризкам и да те хвърля в лагерния огън?!Не,не,не,не ми казвай,че наистина си мислиш че бих го направила...боже...не мога да повярвам за какво ме смяташ,Моли!Не съм го очаквала,наистина...казах,че ако има битка,ще се бия за душата си,не че искам да те убивам тук и сега.Ако си решила да ме предизвикваш ставай оттам и се бори!Чуваш ли?!Ако ще бъде така,ставай и ще си премерим силите!!!-избълвах,неспособна да млъкна,макар да се отвращавах от себе си...
-НЯМА ДА СЕ БИЯ С ТЕБ,НЕ ГО ЛИ РАЗБРА,ПРИЯТЕЛСТВОТО ЗА МЕН Е ПО-ЦЕННО ОТ РАСАТА И НЯМА ДА МЕ ПРИНУДИШ ДА СТАНА ДА СЕ БИЯ С ТЕБ! НЕ ИСКАМ ДА СЕ БИЯ С ТЕБ...не съм толкова заслепена от кланът ми и не желая да водя битка с теб само,защото си върколаг,приемам те такава.Е ,аз съм вампир,давай УБИЙ МЕ НАЙ-СЕТНЕ,НЕ РАЗБРА ЛИ,ЧЕ АКО НЕ МЕ УБИЕШ ТУК ЩЕ СИ РАЗВАЛИМ ПРИЯТЕЛСТВОТО В ДРУГАТА БИТКА,АЗ ЕСТЕСТВЕНО ЩЕ КАЖА НА ДРУГИТЕ ОТ КЛАНА,ЧЕ ТЕБ НИКОЙ НЯМА ДА ТЕ ПИПА И ПАК ЩЕ СМЕ НА СЪЩОТО ДЕРЕДЖЕ....НЕ СЕЛ НЯМА ДА СЕ БИЯ С ТЕБ ПРИ ВСИЧКИ ПОЛОЖЕНИЯ......УБИЙ МЕ И ЩЕ ТЕ ЧАКАМ В АДА,КЪДЕТО ДА СЕ НАДЯВАМЕ ЩЕ ДОЙДЕШ И ТИ...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 2:25 pm

Проклетата песен,която не исках да си спомням,отново се загнезди в съзнанието ми.Опитах се да я прогоня,да я махна от живота си...безуспешно.Макар че не беше правилно.Тя беше част от мен,част от живота ми,част от това,което бях.Но я мразех.Исках да се махне.Надявах се Моли да я чува.Да разбира.Да чувства това,което и аз.Да почувства в какво се превръща живота ми с всяка изминала секунда.Но тя не можеше.Една сребриста сълза капна върху черната рокля,с която бях облечена.
-Никога.-успях да промълвя само.
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitimeПон Май 25, 2009 2:35 pm

Селена Даркуиш написа:
Проклетата песен,която не исках да си спомням,отново се загнезди в съзнанието ми.Опитах се да я прогоня,да я махна от живота си...безуспешно.Макар че не беше правилно.Тя беше част от мен,част от живота ми,част от това,което бях.Но я мразех.Исках да се махне.Надявах се Моли да я чува.Да разбира.Да чувства това,което и аз.Да почувства в какво се превръща живота ми с всяка изминала секунда.Но тя не можеше.Една сребриста сълза капна върху черната рокля,с която бях облечена.
-Никога.-успях да промълвя само.
Сега не можех да я гледам,как страда,не можеше ли да ме разкъса и да си почивам в ада...най-добре щеше да е за всички..Незнайни причини пазнотата от вътре не ме болеше толкова,тя каза,че никога няма да ме убие...имах идея,какво трябва да значи това.Станах грациозно и отидох да я гушна.Прегърнах я силно и избърсах следите от сълзи по кожата й.Както винаги тя потъпна от студенината ми,а на мен ми беше приятна топлотата на кожата й.
-Сел...най-добре е така,разбери ме...Не мога и не искам да се бия с теб и за мен по-ценно е нашето приятелство,което е орисано да бъде съсипано тук.Познаваме се от деца,знам колко си силна и ако аз не мога,то ти ще можеш да ме убиеш...Това е изходът на нещата,но където и да ида,ако въобще ида някъде,ще те чакам и ще те търся там,защото ако не животът ми,то приятелството ни още ще е цяло,ето тук в сърцето ми,което в момента има толкова голямо късче-показах и с ръце едно сърце,което направих като свих показалците един до друг и долепих палците от долу.-Остатъкът прилича на швейцарско сирене или разстрелян от калашник човек...Не,не,разбери,че това е единственият шанс за мен...Хайде,направи го...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Sponsored content





Двора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Двора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for witchcraft & wizard :: В близост до Амон :: Двора-
Идете на: