School for witchcraft & wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for witchcraft & wizard

School for witchcraft & wizard
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Двора

Go down 
+2
Моли Симс
Вивиан Денали
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПон Май 25, 2009 2:46 pm

-О,Моли,стига глупости...всичко е от предрасъдъците.-докоснах слепоочието си с пръст.-Знаеш ли,че съм от келтски произход?Което си личи от червеникавата козина де...не е смешно всъщност.Но дядо ми Ефраим беше шамана на племето и разбра,когато се сприятелих с теб.Каза ми да не се доверявам,но аз не исках да ти казвам,защото не ми беше приятно да се караме.Преди да умре,той ми каза:''Ще намериш волята да се справиш,Селна,каквото и да се случи.Ще намериш волята.''.После...затвори очи завинаги.-беше ми трудно да говоря за това..песента пак ми зазвуча натрапчиво,болезнено...
An old man by a seashore,аt the end of day,gazes the horizon with seawinds in his face.Tempest-tossed island-seasons all the same.Anchorage unpainted and a ship without a name.....
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПон Май 25, 2009 2:58 pm

Селена Даркуиш написа:
-О,Моли,стига глупости...всичко е от предрасъдъците.-докоснах слепоочието си с пръст.-Знаеш ли,че съм от келтски произход?Което си личи от червеникавата козина де...не е смешно всъщност.Но дядо ми Ефраим беше шамана на племето и разбра,когато се сприятелих с теб.Каза ми да не се доверявам,но аз не исках да ти казвам,защото не ми беше приятно да се караме.Преди да умре,той ми каза:''Ще намериш волята да се справиш,Селна,каквото и да се случи.Ще намериш волята.''.После...затвори очи завинаги.-беше ми трудно да говоря за това..песента пак ми зазвуча натрапчиво,болезнено...
An old man by a seashore,аt the end of day,gazes the horizon with seawinds in his face.Tempest-tossed island-seasons all the same.Anchorage unpainted and a ship without a name.....
-Сел...точно за това става дума...предрасъдаците...аз ги нямам,но ти ги имаш,затова ти казах,убий ме,за да свърши всичко и ако някъде,в някой друг живот се видим,обещавам,че няма да бъда вампир...-засмях се с болка в гласа,държах си на решението,друг начин нямаше за мен...-И не искам да се бия само заради теб,само защото няма да те нараня заради шибаните предрасъдъци,затова и ще горя в ада,но няма да те предам...никога!-прошепнах аз и отново наведох гърло назад,отдалечих се само с една крачка,наклоних глава надолу и от моите очи се спускаха сълзи...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПон Май 25, 2009 3:07 pm

Това дойде в повече на крехкия ми самоконтрол.Огнени езици мъчително запълзяха в тялото ми,погледът ми се размаза и след секунди вече усещах топлата земя по д лапите си.''Престани...'',проплака сестра ми в главата ми.''Ще съжаляваш..''...''Веднага,ама ВЕДНАГА се трансформирай обратно!!!!!!!!'',изръмжах й бясно,после върнах човешката си форма.Взех един от ножовете,с които преди минути бях оправяла жиците на ''Кавазакито'',стиснах очи и срязах ръката си точно на китката.Рукна кръв,която закапа на земята,знаех че скоро ще спре,затова направих още една тежка рана.
-Не искам да умираш.По-добре аз.Така поне няма да се насилваш,ще следваш инстинкта си за оцеляване...-казах й хладнокръвно,нанасяйки още една рана,още една струя кръв...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПон Май 25, 2009 3:15 pm

-Няма да те убия....-заплаках и се втурнах към нея,издърпах ловко ножа от ръката й.Хвърлих го далече и нямаше да допусна да го вземе отново.Отидох до ръката й,почти беше зарастнала,още едно предимство на върколаците:Раните зарастват мигновенно.-Селена Даркуиш,ако още веднъж направиш подобно нещо ще ме убиеш собственоръчно!Сега да обобщим ТИ НЕ ЗАСЛУЖАВАШ ДА УМРЕШ,ТИ СИ ПО-СИЛНАТА,ТИ ИМАШ ПОВЕЕ КУРАЖ,ТИ СИ МОЯ ПРИЯТЕЛКА,виж фактите при теб са различни АЗ СЪМ ВАМПИР,ТИ ВЪРКОЛАГ,ЕДНА ОТ НАС ТРЯБВА ДА УМРЕ И ТОВА ЩЕ БЪДА АЗ,НЯМА ДА ПОВТАРЯМ ВСИЧКО ОТНОВО ЗАХАПИ МЕ!-изкрещях разтреперана аз,не ми го побираше главата,какво още й трябва,за да ме убие...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПон Май 25, 2009 3:18 pm

-Защо,по дяволите,едната от нас да трябва да умира?!Няма да умираш.Ако посмееш да направиш нещо подобно,мога да направя така,че и аз да умра.Не си единствения вампир,който познавам,имай го в предвид.Или нито едната умира,или И ДВЕТЕ!Ясно?!?!Дано си разбрала добре какво говоря..и аз съм за ада,да не говорим,че не съм чувек и дори нямам душа...-вече нямах сила да се боря.Да живея.Зачаках да реши-ще умираме ли,или ще живеем...

P.S.Излизам,че ме викат...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПон Май 25, 2009 3:45 pm

-Както казах или ще умра тук или докато се бия с теб,предпочитам да е тук...Не искам БИТКА С ТЕБ,ами ако те нараня,дори не искам и да си помислям,какво ще стане,Сел всичко се връща на този свят,никой няма да е вечен,дори безсмъртните ще си намерят майстора...Така,че давай да приключваме с това,писано ни е било да не сме в покой живи...Докато в мен има и мъничка надежда,че ще те видя някъде в отвъдното,все още ще живееш в сърцето ми.Хайде,Сел,убий ме...Няма да има друга възможност,ако вляза в битка,преди да ме убиете ще има и други наранени..Не се правя на смела,вие сте с привилегиите,че сте цяла глутница,а аз не искам да тревожа сестра си с моите проблеми и ще дойда съвсем сама.Никога не съм искала да намесвам роднините си......приятелите си...няма да ги излагам на риск,но преди да умра,ще взема някой с мен,но това не включва теб в никакъв случай,така че,за да не страда никой...убий ме....няма да ти се сърдя...ТИ СИ ВЪРКОЛАГ,както каза имаш си предрасъдъци,аз с ПРИЯТЕЛИ НЕ СЕ БИЯ,аз се бия С ВРАГОВЕ,било то вампири,феи,върколаци,нинфи,курви и прооооочие.......ПРИЯТЕЛИ ОТ КАКВАТО И ДА Е РАСА,СА СИ МОИ ПРИЯТЕЛИ И ПОСМЪРТНО ВРАГОВЕ НЯМА ДА МИ СТАНАТ!-казах аз умираща от безнадеждност и нищото в мен болеше още повече.Надявах се този път тя да ме е разбрала,имах надеждата,че този път всичко ще свърши бързо.Запечатах лицето й в главата си,гласът й също-отново си наведох главата,така че бледата кожа по шията ми се опъна.Затворих очи,а от тях се спуснаха сълзи...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПон Май 25, 2009 5:01 pm

-Мисля,че достатъчно ясно ти обясних,че нямам психическата възможност да го направя.Просто не мога,независимо дали ти харесва или не.Не съм ти враг,Моли,ако ще да беше караконджул...не ми пука...та,вече казах.Или и двете живеем,или и двете умираме,или тук и сега оставяме съдбата да реши.-какво избираш?-попитах я.-Ако ще ти е по-лсено...-прокарах нокът по вените си и от тях пак рукна кръв...-Мога и така...избирай,Моли.Три възможности...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeПон Май 25, 2009 6:14 pm

Селена Даркуиш написа:
-Мисля,че достатъчно ясно ти обясних,че нямам психическата възможност да го направя.Просто не мога,независимо дали ти харесва или не.Не съм ти враг,Моли,ако ще да беше караконджул...не ми пука...та,вече казах.Или и двете живеем,или и двете умираме,или тук и сега оставяме съдбата да реши.-какво избираш?-попитах я.-Ако ще ти е по-лсено...-прокарах нокът по вените си и от тях пак рукна кръв...-Мога и така...избирай,Моли.Три възможности...
Разплаках се,сълзите ми валяха от замъгленият ми поглед.Изтичах до нея и отново я прегърнах,толкова ми беше близка.Не можех да кажа нищо...Спрях кръвта й...Сел каза...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 1:02 am

Първо малко се обърках.
-Чакай,това възможност ''и двете си стоим тук'' ли беше?!Надявам се..-усмихнах се.Студената й кожа леко дразнеше моята,но аз протегнах ръка и хванах нейната,макар че моята длан леко трепереше от страх да не я нараня.Когато я докоснах,усетих и близостта,и отчуждението й-лед и огън,ден и нощ,мрак и светлина-кожата ми беше бледа като неяната,не бях индианка.
-Какво значеше този жест?!-попитах отново и допълних:
-Ако искаш,ще ти покажа илюзия...ще те разведа из ада...искаш ли?Ще бъде забавна разходка...?
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 1:24 am

-Не,Сел,това е неизбежно...не искам да намесвам семейството си в битката и ако ще се бия,ЩЕ СЕ БИЯ САМА срещу всички,краят е предречен,аз ще умра...Но не само аз...теб няма да те и докосна,но всички други ще...Не включвам и ученичките в това число,те не са опитни,те са малки...Не искам да се самонараняваме взаимно,двата клана,но ти трябва да ме убиеш,за да няма война...Единственият избор,който ми оставаш...Ти ще се присъединиш към тях,това е достатъчният удар,който ме прекърши от вътре...-сърцето ми отново ме заболя за десети път й обеснявах,че да съм вампир е неизбежно и,че семейството ми е древно,Волтури,Кълън,Симс,Триджейд,Блекроуз...Всички могъщи семейства на вековете...Всички ние...Нямах намерение и да ги включвам,те бяха излишни-Ако има битка ще съм САМА СРЕЩУ ВСИЧКИ....-казах ясно аз,Селена..
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 1:28 am

Въздъхнах отегчено.
-Ох,Моли,Моли...не ти ли казах вече?!Няма да има битка.Ще убедя Ем.Тогава ще спреш ли?Моля ви...не искам да ви загубя,нито едната,ТОЛКОВА МНОГО ЛИ ИСКАМ,МЪТНИТЕ ГО ВЗЕЛИ?!?!-креснах.-Съжалявам.Та,ако тя се съгласи на мир,ти ще го приемеш ли?Моля те,Моли,МОЛЯ ТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Това е последната ми надежда...-казах обезсърчена...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 1:34 am

Селена Даркуиш написа:
Въздъхнах отегчено.
-Ох,Моли,Моли...не ти ли казах вече?!Няма да има битка.Ще убедя Ем.Тогава ще спреш ли?Моля ви...не искам да ви загубя,нито едната,ТОЛКОВА МНОГО ЛИ ИСКАМ,МЪТНИТЕ ГО ВЗЕЛИ?!?!-креснах.-Съжалявам.Та,ако тя се съгласи на мир,ти ще го приемеш ли?Моля те,Моли,МОЛЯ ТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Това е последната ми надежда...-казах обезсърчена...
-Предпочитам да умра..-изсъсках аз
-МОЛИ!-кресна ми Селена отново-Моля те.....-прошепна тя
-ДОБРЕ,НО НЕ СЪМ ТАЗИ,КОЯТО МОЛИ ЗА МИЛОСТ ДА СЪМ НА ЯСНО,НЕ СЪМ ИСКАЛА ДА СЕ ОТЪРВАВАМ ОТ НИЩО,НЕ СЪМ ИСКАЛА АЗ МИР,ТИ ГО ИСКАШ И СЪМ СКЛОННА ДА ГО НАПРАВЯ ЗАРАДИ ТЕБ,НО НИКОЙ ДА НЕ Е ПОСМЯЛ ДА МИСЛИ,ЧЕ МЕ Е СТРАХ,ЗАЩОТО ЩЕ СТАНЕ МНООГО ЗЛЕ!-избълвах аз със злоба в гласа,не исках съжаление,щях да умра,но щеше да е достойно,щях да се бия и имах шанс да победя,щях да съм сама,но това не ме интересуваше,щях ако не да победя да отнеса някой със себе си...бях силна и го знаех,нямаше да се предам,докато последната капка кръв не излезе от тялото ми...до последен дъх аз щях да се бия...Устните ми се свиха...Очите ми се успокоиха,прегърнах приятелката си с горчиви очи,тя ме попита....
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 1:47 am

Реших да я тероризирам още,но после се отказах и започнах:
-Знаеш ли...никога не си чувала историята ми,нали?Знам,че ще ти е скучно,но наистина ми се иска да ме изслушаш...аз бях родена сред пурпурни водопади,бях неблагословена,белязана,мъртва за света.Сънувах цялото си бъдеще,но не му вярвах..виденията ме тормозеха всяка нощ,дядо ми беше шаман.Родена съм в едно келтско племе,северните части на Ирландия.Дядо ми,Ефраим,ми каза да не общувам с теб,когато разбра.Той знаеше,че скоро ще умре...затова искаше да ми завещае нещо...освен козината де.Подари ми песен-тази.Това беше последното,което ми остана от него...после той имря,казвайки ми,че ми има доверие,че имам волята да се справя с бремето на силата си.Аз се опитвам,Моли...но ако не ми помогнеш малко...-надявах се да не съм я отегчила с проклетата история...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 1:59 am

-Сел...спокойно...дядо ти е бил свестен,естествено,че ще ти каже да не общуваш с мен и би харесал повече Емили...Тя е от твоята раса..Песента наистина ми хареса...Жалко,че дядо ти не хареса мен.-натъжих се,защо поне веднъж не ме оценяваха за това,което съм,не по това,на което принадлежа...Празнотата в мен напираше,продупчена,предадена...ужасена от себе си,белязана от съдбата си,ледените ми очи обходиха околността,обърнах се с гръб към Селена за малко,сълзите ми напоиха земята,избърсах ги бързо от кожата си и се обърнах към нея,правех се на силна,не беше много сполучлива маска,но я имаше.Учестеното ми дишане беше спряло.За минутка бях изгубила желание да дишам...огорченото ми изражение накара Сел да...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 2:10 am

проговорих..
- последното,което ми каза...-погледът ми се размазваше.''Престани,укорявах себе си,чувствата са глупави,правят те слаба,ПРЕСТАНИ!!!!!!'' и Моли го чуваше.-Каза...че..че ще намеря волята и...и..че всъщност ..''няма значение какво си,нито къде си...важното е тук,в душата.Това харесвах на приятелката ти кръвоппиец....беше вампир,но имаше душа...а много от нашия вид нямат...''.-изхълцах последните думи,надявах се да е разбрала,предполагам чуваше,как наум се укорявах,че плача...тъпи сълзи...правеха ме слаба..бяха грешка...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 2:21 am

Селена Даркуиш написа:
проговорих..
- последното,което ми каза...-погледът ми се размазваше.''Престани,укорявах себе си,чувствата са глупави,правят те слаба,ПРЕСТАНИ!!!!!!'' и Моли го чуваше.-Каза...че..че ще намеря волята и...и..че всъщност ..''няма значение какво си,нито къде си...важното е тук,в душата.Това харесвах на приятелката ти кръвоппиец....беше вампир,но имаше душа...а много от нашия вид нямат...''.-изхълцах последните думи,надявах се да е разбрала,предполагам чуваше,как наум се укорявах,че плача...тъпи сълзи...правеха ме слаба..бяха грешка...
Чух всичко ясно и избърсах сълзите на приятелката си.Седнахме на земята.Реших и аз да й разкажа мъничко за себе си:
-Не се укорявай...няма смисъл...,Сел искаш ли да ти разкажа за мен...?-тя се успокои,прегърнахме се и мисля,че приех това за "да"
-Добре...ами аз съм вампир и произхождам от клан вампири.Наричаме се вегитарианци и не пием човешка кръв.Ти познаваш майка ми,баща ми.Знаеш,че Езме почина рано...Познаваш и баща ми,и мисля,че си се виждала със сестра ми..Баба и дядо не ги познаваш...аз самата не ги познавам..Брата на тати,чичо Волтури е със знатна фамилия и са боен клан.Братовчед ми Джаспър и братовчедка ми Алис също са от него..Сестрата на мама пък ме прави роднина и с Кълънови...Истината е,че сме доста и не ми се изреждат всички..Наистина не е важно.-тя леко се учуди,а незнаеше и половината от роднините...Не ми се обсъждаше-Та,исках да разбереш,че не съм сама.Последното ти изречение,когато ти ми разказа своята история беше "Аз се опитвам,Моли...но ако не ми помогнеш малко..."-цитирах аз-Как да ти помогна,Сели...кажи ми..?
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 2:31 am

-Тогава казах ''Това беше последното,което ми остана от него...после той умря,казвайки ми,че ми има доверие,че имам волята да се справя с бремето на силата си.Аз се опитвам,Моли...но ако не ми помогнеш малко..''...Той каза,че имам волята да се справя.Но аз не мога да се справя,ако ти се опъваш така и отказваш да ми се довериш..разбери ме,моля те...-проплаках...

П.С.Иии пиши в бобатон,че доживях старините си докато се сетиш... Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 2:36 am

Селена Даркуиш написа:
-Тогава казах ''Това беше последното,което ми остана от него...после той умря,казвайки ми,че ми има доверие,че имам волята да се справя с бремето на силата си.Аз се опитвам,Моли...но ако не ми помогнеш малко..''...Той каза,че имам волята да се справя.Но аз не мога да се справя,ако ти се опъваш така и отказваш да ми се довериш..разбери ме,моля те...-проплаках...

П.С.Иии пиши в бобатон,че доживях старините си докато се сетиш... Evil or Very Mad

-Аз се опъвам?!? СЕЛ?!?!?! С какво трябва да се справиш,с това да ме убиеш,с това да унищожиш вампирите,с това да ти се доверя аз нямам проблем!?!-казах тихо и учудено,все нещо не схващах,мозъкът ли ми беше за орусяване...какво беше и аз незнам,но при всички случаи не я разбирах напълно
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 3:07 am

-Ами...-дадох заден ход.-Не искаш да запазиш мир.Съгласи се на ир,виденията на Сам ще станат ясни и аз ще изпълня това,което ми е предопределено...-запуших устата си с ръце,ужасена как си бях изпяла всико...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 3:13 am

Селена Даркуиш написа:
-Ами...-дадох заден ход.-Не искаш да запазиш мир.Съгласи се на ир,виденията на Сам ще станат ясни и аз ще изпълня това,което ми е предопределено...-запуших устата си с ръце,ужасена как си бях изпяла всико...
-Предопределено???Да ме убиеш,нали? Е,давай,още тук,сега,без извинения,щом можеш там,значи можеш и тук,няма да се съпротивлявам.-легнах на напоената от сълзите ми земя,приклопих очи,тъмните ми,дълги мигли погалиха меката ми кожа,кадифеният ми глас прозвуча в мрака-ХАЙДЕ СЕЛЕНА!!!!!!ТОВА Е ТВОЯТА СЪДБА,УБИЙ МЕ!
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 4:11 am

Вдигнах вежда невярващо и изведнъж прихнах да се смея.Не можех да сшра да се хиля,макар че всъщност никак не беше смешно..знаех,че го наричат истеричан смях.
-Каквооо?!-раздразни се Моли.
-Ами...всъщност...не е това...-казах все още през смях...-Съдбата ми се състоеше в няколко неща:
Първо,поне веднъж да вътворя мир.
Второ,да осъзная грешките си.
Трето,да се науча да общувам и с враговете си.
И четвърто,което не е много драматично,да си оправя 'Кавазакито'',защото не пали.-пролазих обратно под мотора.-Ако имаш въпроси,казвай...-подвикнах,хващайки гайчния ключ...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeВто Май 26, 2009 2:56 pm

-Знаеш ли,Сел...И на мен ми посветиха песен,която точно ни описва нас...вампирите...искаш ли да я чуеш?
-Да!!!-каза Селена,все още лежаща под мотора
-Ааа знаеш ли,какво подяволите правиш с това чудо?-ококорих се аз...
-Естествено!-самоуверено отвърна тя и аз се засмях
-Значи си нямаш и идея...-отново се засмях.Тя завъртя очи в безтегловност и никакво желание за минимален спор.Вдигнах ръце от тази тема и запях
песента.Когато я свърших зад мен изникна Мат,Сел каза....
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeСря Май 27, 2009 12:01 am

Щом надуших сладникавата миризма,сбърчих нос и изпълзях изпод грамадния нажежен от слънцето мотор.
-Ти си..?-постарах се гласът ми да не звучи нелюбезно,или поне не злобно...и се превалих абсолютно и безвъзвратно.-Аз съм Селена Даркуиш.-енергично протегнах ръка,за да се здрависаме,макар че цялате треперех и се надявах да не двамата да не го забелязват...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeСря Май 27, 2009 12:12 am

Селена Даркуиш написа:
Щом надуших сладникавата миризма,сбърчих нос и изпълзях изпод грамадния нажежен от слънцето мотор.
-Ти си..?-постарах се гласът ми да не звучи нелюбезно,или поне не злобно...и се превалих абсолютно и безвъзвратно.-Аз съм Селена Даркуиш.-енергично протегнах ръка,за да се здрависаме,макар че цялате треперех и се надявах да не двамата да не го забелязват...
-Кой?-обърнах се и видях Мат.Очите му паднаха върху нас със Сел.Гледаше доста очуден.
-Добре ли си?-попита ме той и се приближи,устните му се приближиха до моите,обгърнах лицето му с длани.Целунах го доста усмихнато
-Да,добре съм...Сел,това е Мат...Мейсън...-спрях се само на малкото име,но реших да й кажа и фамилията,той все пак беше от легендарните кланове,какъвто беше и моят,но...не вярвах да го е чувала...Бяхме вампири...
-Та,Моли,няма да се биеш с никой без мен да сме на ясно,щом татко разбра веднага каза на мен,аз на Ашли...после тя на Емет и Алис...ако ще се биеш с някой няма да се биеш сама!-ясно ми заяви той
-Няма да се бия с никой...-излъгах аз,нямаше да допусна те да знаят нещо,бях перфектна с четенето на мисли от моето подсъзнание,създадох фалшиви в момента на тема,как да оправим Казавакито на Селена.
-Ооо...добре тогава...-каза той все още осъмнен,Сел
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitimeСря Май 27, 2009 12:15 am

Приближих се още малко.
-Чувала съм го!-заявих обидено,че ме смятат за толкова недосетлива.-Поне фамилията де...Та,Мат,приятно...ми е да се запознаем.Ъъъъ,Моли е права,няма да се бие с никой...вече...надявам се...Нооо исках да я питам нещо...-завлякох Мли настрани.
-Защо.Не.Му.Казваш?-изговорих думите,сякаш бяха тоделни изречения...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Sponsored content





Двора - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Двора
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for witchcraft & wizard :: В близост до Амон :: Двора-
Идете на: