School for witchcraft & wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for witchcraft & wizard

School for witchcraft & wizard
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Двора

Go down 
+2
Моли Симс
Вивиан Денали
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Джейни^
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Джейни^


Брой мнения : 74
Join date : 12.06.2009
Age : 28

Данни на героя
Име на персонажа: Джейн Морисън
Раса: Анонимен върколак
Пост/курс: 5 курс

Двора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 4 Icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 5:10 am

Подяволите. Защо трябваше въобще да зачеквам темата.
- Ъъъм, знаеш ли какво? Н-няма значение.
На косъм съм да се издам. Да издам най-дълоката си тайна. Тайна, пазена 13 години. Боже Господи. Само не чети мислите ми. Моля те.
Върнете се в началото Go down
http://www.ayleenschool.forumocean.com
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 4 Icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 2:25 pm

-К-каква си ти? Като нас ли? -попита Вивиан леко озадачена, но и малко подозрителна. -Не че нещо, просто питам... ако си вампир, няма да ти сторя нищо? Ако си като нас, си добре дошла?- каза Вив съвсем кротко, без какпка несигурност в гласа...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Джейни^
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Джейни^


Брой мнения : 74
Join date : 12.06.2009
Age : 28

Данни на героя
Име на персонажа: Джейн Морисън
Раса: Анонимен върколак
Пост/курс: 5 курс

Двора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 4 Icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 2:56 pm

Оле. Ето сега я загазих. Как да й го съобщя деликатно, без опастност за живота си?
- Ъм. Вив. Ситуацията не е такава каквато изглежда- преглътнах шумно. Боже, Боже, Боже. Джейни, дишай. Мож и да не е така.
- Не съм абсолютно сигурна какво съм- прошепнах несигурно и продължих.- Най-налудничавото е, че се мразя за това, което съм. Което всъщност не знам какво съм. Много е объркано.
Спрях се, двоумейки дали да замълча или да й кажа. Двама са, ще ме спрат ако избухна, но не съм сигурна какво ще направя на другите...
- Виж. Нещо по средата съм. Като малка, майка ми е била ухапана и се е оженила за баща ми. Който всъщност не знам какъв е, защото е много странен. Само като се изнерви се трансформира, а мама- на Пълнолуние. Въпроса е, че аз мога да се трансформирам и при двата случая. Опитвам се да сдържам емоциите си, защото ме е страх, Вив. Страх ме е, че ще нараня някого. Опитах се, опитах всевъзможни начини да изчезна от света, но не успявам. Някак всичките проклети рани, които си нанасях, зарастваха.
Очите ми се наляха със сълзи и се опитах да ги прикрия. Не с особено голям успех.
Върнете се в началото Go down
http://www.ayleenschool.forumocean.com
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Двора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 4 Icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 4:12 pm

-Хей..по-спокойно!Всички сме го преживели или поне аз!С времето ще свикнеш!-започна да я успокоява Джейкъб като сложи ръка на рамото и
После се обърна и към Вив:
-А за какво са ме търсили?-тя беше раздразнила любопитството му!
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 4 Icon_minitimeПет Юни 19, 2009 12:54 am

-Наистина, успокой се!- каза Вив на Джейн.- И ние сме го преживели...-после се обърна към Джейк:
-Ами, бяхме се събрали там... в Храма де... и искахме да поканим и теб, но никой не можа да те намери!-възкликна тя и после попита:-Ако искаш сега да идем до там?-не беше много сигурна каква би била реакцията му при подобна идея...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Двора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 4 Icon_minitimeПет Юни 19, 2009 1:31 am

-Добре,съгласен съм!-отговори и Джейкъб и я погледна много любопитно с въглено-черните си очи.
-А ти,Джейн,не се притеснявай!Ще развиеш способностите си!-обърна се после към момичето
Върнете се в началото Go down
Алис Кълън
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Алис Кълън


Брой мнения : 12
Join date : 19.06.2009
Age : 28

Двора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 4 Icon_minitimeПет Юни 19, 2009 3:14 am

Алис реши да се поразходи с котката си Блеки, и първо избра да посети двора.Тук беше неописуемо красиво.Влезе в двора, и седна на една пейка на близо.Черното и коте се излегна в краката на Алис, и замърка доволно.Момичето се оглеждаше, мястото беше много красиво и всичко беше наред, с едно малко изключение.Тук тя не познаваше никой, и наистина искаше да се запознае с някой.
Върнете се в началото Go down
Селена Гомез
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Селена Гомез


Брой мнения : 14
Join date : 25.05.2009

Данни на героя
Име на персонажа:
Раса:
Пост/курс:

Двора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 4 Icon_minitimeСъб Юни 20, 2009 4:29 am

На двора изникна Селена.Беше в много добро настроение и никой не можеше да го развали или поне така си мислеше тя.Селена видя едно момиче което беше само и се приближи...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Двора - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Двора
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for witchcraft & wizard :: В близост до Амон :: Двора-
Идете на: