School for witchcraft & wizard
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

School for witchcraft & wizard

School for witchcraft & wizard
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Двора

Go down 
+2
Моли Симс
Вивиан Денали
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeСря Май 27, 2009 12:23 am

Селена Даркуиш написа:
Приближих се още малко.
-Чувала съм го!-заявих обидено,че ме смятат за толкова недосетлива.-Поне фамилията де...Та,Мат,приятно...ми е да се запознаем.Ъъъъ,Моли е права,няма да се бие с никой...вече...надявам се...Нооо исках да я питам нещо...-завлякох Мли настрани.
-Защо.Не.Му.Казваш?-изговорих думите,сякаш бяха тоделни изречения...
-Никога...-изсъсках аз-НИКОГА НЕ НАМЕСВАМ НИКОЙ В МОИТЕ БИТКИ!НЯМА ДА ДОПУСНА НЯКОЙ ОТ МОЕТО СЕМЕЙСТВО ДА СТРАДА ИЛИ ДА Е НАРАНЕН , ЗАРАДИ МОЯТА БИТКА,А ТАКИВА ЩЕ ИМА!-погледнах я,очите ми се разпалиха.Косите ми отново станаха черни,но ги оправих за част от секундата,Мат да не усети нищо.-Хайде,ще се усъмни...-задърпах я аз обратно
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeСря Май 27, 2009 12:26 am

Поддадох се,колкото да не й навличам неприятности.
-Но битка АКО ще има,няма да ти се размине....-изсъсках в ухото й.-Не си мисли,че се шегувам...-напомних й кратко,после си лепнах една усмивка за пред Мат,колкото и да ме беше нервирала сега,не исках да я тормозя и да й правя скандал с вампира,на който толкова държеше...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeСря Май 27, 2009 12:33 am

Подсмихнах се и казах:
-Ще видим,Сел,ще видим...-самоувереноста ми,понякога ми играеше лоша шега,но сега беше различно.
-Бихте ли ме светнали за това,което става дума?-попита мъжът пред мен
-Не,ще си останеш угаснал...-изръсих аз и се засмях-Какво ще кажеш да ни оставиш на мира,все пак няма никаква битка,източникът ти е неверен,кажи на всички сега,че няма такова нещо!-заповядах му набързо и той направи гримаса на унижен човечец
-Да,добре..-озъби се вампира и каза-Довиждане...-с нежелание-Много внимавай,какво правиш!-заповеднически ми отвърна той и се разгневих,но не ми се поддържаше спор,трябваше да се разкара по-живичко.Селена каза "чао" на Мат и той изчезна в мъглявината на нощта.Тя....
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeСря Май 27, 2009 3:28 am

Въздъхнах облекчено.Нямах нищо против Моли,но към други вампири все още таях предрасъдъци.Беше си ми в приридата.Знаех,че сега ще е най-трудната част и затова замрънках:
-Моли,моля те,Ем няма нищо против мир,без битка,моля те,съгласи се и ти...-разхленчих се...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 12:45 am

-Аз битка не държа да има,просто тя ме ядоса...със сигурност аз няма да се примиря и да се оттегля като страхливото момиченце! ТОВА НЯМА ДА СТАНЕ-гневът отново ме обзе,сама срещу тях-Какво лошо има...Просто искам да си запазя достойнството....-нацупих се аз и се обърнах с гръб към нея.
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 12:52 am

Веднага се озовах пак пред нея.
-Не се иска да бягаш,Моли.Умолявам те,успях да се спразумея с нея,искам и с теб,толкова ли съм алчна по дяволите,ПИСНА МИ ДА ПАЗЯ НАЕТРАЛИТЕТ,НЕ МОГА ДА ГЛАДАМ КАК ИДВЕТЕ ЩЕ СЕ НАРАНИТЕ!!!!!!!!!!!-креснах,вече загубила контрол над емоциите си.Сълзите капеха по дрехите ми и просто я чаках да отговори....
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 1:50 am

-Няма да плачеш...Добре няма да се бия с нея...Само недей да се ядосваш за глупости...-успокоих я аз.Тя....
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 2:28 am

На лицето ми грейна усмивка за първи път от толкова време.Нощта вече напредваше и ме наведе на една идея.
-Искаш ли да ти разкажа нещо?!-попитах я нетърпеливо...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 2:45 am

-Да,естествено!-грейнах аз и седнах на земята

ПП:пишат ми се домашни,но не по математика Very Happy е,ако е математика,да е по алгебра,така че който иска нещоо да дава,че ми е дошла музата!
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 3:09 am

-Предполагам чувала си за Волтури?-ппитах.
-Не,Селена,не съм чувала.-възмути се Моли.
-Добре де.Питах.Та,веднъж стана война между вампир и вълк.Аз стоях и гледах...макар че вече ми беше пораснала козината,-усмихнах се малко мрачно.-не бях съвсем укрепнала в новия свят,в който трябваше да се справям...тогава,заради облог,вампирът се осмели да ме ухапе...нямаш представа какво беше.Мразех самата себе си,чувствах жажда,а не исках да пия кръв,усещах как се превръщам в нещо средно между двата вида...тогава се появиха двама от моята раса-момче и момиче.Тя най-нахално ми обяви,че ми е полусестра.-засмях се.-След три седмици вече бях научила всичко за себе си и бях овладяла онова,вампирското,така че то да изчезне.Няколко месеца по-късно Сет ме беляза...макар да не знаех какво значи това и пак да трябваше да ми се обяснява...исках да ти кажа,че понякога разбирам какво ти е.Била съм наполовина като теб и оттогава расовото разграничение вече не ме притеснява толкова...-разказах й,надявах се да е разбрала...

P.S.Ех,въй-въй,да имах и аз муза за домашни...абе,вие тая година ще имате ли ''наципнална проверка'',''външно оценяване'',''матура'' или както там му се викаше?
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 1:24 pm

-Не мога да се похваля с истории като твоите,но мога да ти обесня връзките на семейството ни с останалите вампирски..?Водили сме войни за територия и естествено спечелихме...въпреки,че бяхме много по-малко от останалото семейство вампири,ние бяхме къде-къде по-добри бойци...-изтъкнах аз и зачаках отговора на Селена на първият ми въпрос и се вгледах в хоризонта-слънцето изгряваше.Цялата ми кожа блестеше,като хиляди мънички диаманти по нея.Русите ми копринени коси в миг станаха като течно злато.Сега се вгледах в себе си,косата ми можех да видя,защото се спускаше до стомахът ми,свободно развързана.Разбрах защо на времето ми викаха Рапунцел.....Очите ми проблязваха като аквамарини.Крачетата ми отразяваха слънчевите лъчи и бялата ми рокличка стоеше като върху порцелан.Сел....

пп:само изпити за кандидатстването БЕЛ и математика...Никакви други простотии...
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 8:51 pm

-Всъщност ти вярвам.Предполагам,че наистина сте много добре обучени бойци....ще имаш ли нещо против един въпрос?Не питам като шпионин,а просто ми е любипотно?-попитах.Моли кимна.-Предполагам ти,щом така си си родена,знаеш много повече неща за себе си,отколкото аз за мен...и аз съм родена така,но бях сама,нямаше кой да ми помогне и затова не знам нищо...Та,при вас има ли нещо,което при нас е като това...как там се наричаше...забравих...дето намираш любовта си за вечни времена...как се казваше ии при вас има ли такова?-попитах любопитно...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 28, 2009 11:59 pm

-Не!В най-древните родове родителите избират,кой за кого трябва да се венчае.-отегчено обесних аз-А сега е малко по-различно,в любовта,когато някой реши,че неговата любов е някой си,семейството е длъжно да го приеме и защитава,ако не е вампир,ако е вампир,още по-добре,а ако е от знатен род,по-добре и от теб ще го гледат!-засмях се аз
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeПет Май 29, 2009 12:36 am

Изненадах се от този отговор.
-Традициите ви са странни....-отбелязах.-Все едно сме в осемнайсти-деветнайсти век!-засмях се.-Не че има нещо лошо,но ми се струва неприятно някой да избира любовта на живота ти вместо теб.При нас е различно...когато някое момче бележи момиче,тя може да му откаже,ако иска,но е много трудно да устоиш на подобно поведение-все едно си слънцето в нечии свят...понякога е трудно,друг път е лесно,а много често не разбирам какво толкова вижда в мен...-зачудих се.Никак не се смятах за специална...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeПет Май 29, 2009 12:42 am

-Сел...това с избирането от родителите е при най-старите родове...и вече е отживелица-успокоих я аз и се разсмях,също така и вметнах-Какво виждат в теб ли?Ти си специална...уникат...-засмях се,а тя.....
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeПет Май 29, 2009 12:52 am

-Аз нямах предвид всички...само Сет.Не знам какво толкова ми забеляза...макар да знае цялата ми унизителна история от най-ранно детство...-натъжих се.-Ами ти?Открила ли си точния човек,да де,вампир?-попитах,изгаряна от любопитство...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Моли Симс
Учител и ръководител на курс
Учител и ръководител на курс
Моли Симс


Брой мнения : 238
Join date : 29.03.2009
Местожителство : в ада,където ще дойдеш и ти

Данни на героя
Име на персонажа: Моли Симс
Раса: Вампир
Пост/курс: Учител

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeПет Май 29, 2009 12:57 am

Реших да си замълча и само се усмихнах:
-Хайде да се прибирамеее!-станах от земята аз и златните ми коси се разпиляха от вятъра
Върнете се в началото Go down
http://bobaton.forumb.biz/forum.htm
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeПет Май 29, 2009 1:00 am

-Добре,хайде!-съгласих се и също се изправих.Двете тръгнахме към замъка,най-сетне всичко беше наред...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 17, 2009 12:26 am

Джейкъб отдавна не се бе разхождал из училището.Реши да отиде на двора и го направи.Навън наистина беше много горещо.Имаше само един лек ветрец,който да разведрява атмосферата.Той седна под един дъб,за да избяга малко от слънцето.Зад дървото се появи нечия сянка.Беше на...

ПП:Ако някой иска-да пише!
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 17, 2009 2:05 am

Вив вървеше бавно по брега. Меднорусата й коса стигаше почти до кръста, а сините й очи бяха по-сини и от езерото. Нежната й грациозна походка беше леко плашеща,макар и красива. Леко хищна може би, но определено не вдъхваше ужас, нито стрх. Когато стигна до дървото и видя до него Джейк, се стресна, но веднага се окопити и каза с ослепителна усмивка:
-О,Джейкъб,здравей!Как си?-попита, като грациозно седна до него...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Джейни^
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Джейни^


Брой мнения : 74
Join date : 12.06.2009
Age : 28

Данни на героя
Име на персонажа: Джейн Морисън
Раса: Анонимен върколак
Пост/курс: 5 курс

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 17, 2009 3:02 am

Ъх, все още не съм се запознала с никого. Защо трябваше майка ми да иска цялата информация около Амон. Казах й, че ми харесва, какво друго? Но нее, естествено... С кой се запозна мила? Намери ли си приятелки? Боже, 15 годишна съм. Да бях на 11, добре...
Дворът на Амон е прекрасно място. Толкова е спокойно, че чак се чудя дали наистина съществува. В далечината виждам двама души, но съм прекалено далеч, за да ги разпозная. Трудно ми е около всичката тази растителност. Но най-вероятно няма да е някой, който ще ме хареса... все пак... аз съм откачена тийнейджърка, владееща се от хормоните си. Джейни, млъкни.

Когато наближих, разбрах че единият от двамата всъщност е жена. И тази жена бе Вивиан Даркуиш. Леле, страхотно енегрична жена. Пред нея съм мързел. Не се спира на едно място. Реших да отида по-близо, да направя отчаян опит да се запозная с нея... и събеседникът й. Той ми е ужасно познат от някъде, но не мога да се сетя.
- Ъм, здравейте. Джейн Морисън. Джейни- казах несигурно и подадох ръка.
Върнете се в началото Go down
http://www.ayleenschool.forumocean.com
Джейкъб Блек
Учител
Учител
Джейкъб Блек


Брой мнения : 91
Join date : 26.04.2009
Age : 30

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 17, 2009 7:45 pm

Джейкъб точно щеше да поздрави Вивиан когато забеляза новото момиче.Знаеше какво е да си нов и и отговори:
-Здрасти,аз съм Джейкъб Блек!-и се здрависа с нея
После се обърна и към Виви.
-Здрасти и на теб,Виви!Как си?-попита я той
Върнете се в началото Go down
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 17, 2009 9:53 pm

Вив също поздрави Джейн:
-Здравей, Джейн, аз съм Вивиан Даркуиш, или просто Вив.- каза тя любезно, с усмивка на лицето си.-Само да спомена, че няма нужда да ми говориш на ''Вие''... за мен няма значение, Джейни.
После се обърна към Джейк:
-Аз съм добре... тъкмо се връщам от вкъщи, бях отишла за малко за да навестя нашите. Знаеш ли, Лия, тоест сестра ми, и Саманта те издирваха, но не можаха да те намерят... ако искаш ела, мога да ти покажа Храма на Луната, където ако те бяха открили щеше да дойдеш с нас... - предложи Вивиан...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Джейни^
Ученик от Пети курс
Ученик от Пети курс
Джейни^


Брой мнения : 74
Join date : 12.06.2009
Age : 28

Данни на героя
Име на персонажа: Джейн Морисън
Раса: Анонимен върколак
Пост/курс: 5 курс

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 1:54 am

Интересно. Запознах се с цели двама. Нямах си и на идея какво е Храма на Луната, но исках да разбера.
- А къде е това място? -попитах плахо.
Само да не се окаже така, че изведнъж ще се превърна в чудовището, което бях. Отметнах коса назад, за да прикрия смутеността си и отново зададох въпрос.
- Имате ли нещо против да дойда с вас?
Върнете се в началото Go down
http://www.ayleenschool.forumocean.com
Вивиан Денали
Директор
Директор
Вивиан Денали


Брой мнения : 404
Join date : 29.03.2009
Age : 27
Местожителство : Нека видим дали ще ме намериш, когато се слея със сенките... когато изчезна от погледа ти... и видиш гарван, който отлита в мрака на нощта... нека видим дали ще ме намериш...

Данни на героя
Име на персонажа: Вивиан Даркуиш
Раса: Демон,върколак,полубогиня.
Пост/курс: Директор,рък. на пети курс и учител по три милиона предмета.

Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 2:07 am

Този въпрос свари Виви неподготвена.
-Ами... зависи... каква си ти самата... разбираш ли, Храма е място, което могат да видят само онези, чиято съдба има нещо общо с Луната... попитах Джейк, защото мисля, че той е... така де... от моята раса?- тя се обърна малко въпросително към него...
Върнете се в началото Go down
https://amonnschool.bulgarianforum.net
Sponsored content





Двора - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Двора   Двора - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Двора
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
School for witchcraft & wizard :: В близост до Амон :: Двора-
Идете на: